Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Egyetértetek azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők! Egyetértetek azzal a kijelentéssel, hogy a nálatok alacsonyabb vagy veletek egymagas férfi a magasabb férfiaknál gyengébb emberi minőséget képvisel?

Figyelt kérdés

dec. 11. 20:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

15#


Most mi a fenét csináljak ha a közelembe kerülő nők rendszeresen ezzel csesztetnek?


Én beleállok csakazért is!

dec. 11. 23:40
 22/34 anonim ***** válasza:
80%
Inkább fruszráltnak tűnsz, mintsem magas érzelmi intelligenciájúnak...
dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

#19: "nekem egy átlag nőnél százszor magasabb az érzelmi intelligenciám"


És ez a hétköznapok során mi(k)ben nyilvánul meg?

dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
77%

#21: "a közelembe kerülő nők rendszeresen ezzel csesztetnek"


Aha, csak úgy maguktól, mi? A közeledbe kerülnek, és pusztán ennyitől ellenállhatatlan késztetést éreznek arra, hogy piszkálgassanak?

Ne haragudj, de elég nehéz elhinni, hogy random vadidegenek erre pazarolják az energiájukat.

dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Írj le egy szituációt, amikor ezzel csesztettek.
dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
6%
Engem is bántottak a magaságommal életem során. Én 178 cm vagyok! Azzal jöttek hogy atlagoska meg közepes ember. Mert aki átlagos az lőtéri kutyának nem kell. Gyűlölöm a mai generáció fiatal srácait mert mind 180 felettiek már 16 évesen. Csak rontják az amúgy se rózsás helyzetemet.
dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
97%

176 cm magas vagyok, mindig jobban vonzottak a nálam magasabb férfiak, ugyanúgy, ahogy mindig gyengém volt a hosszú, göndör haj vagy a sportos alkat. Az ízlés már csak ilyen, bár visszagondolva életem első szerelme egy nálam kicsivel alacsonyabb srác volt (nem lett a dologból semmi, lévén, hogy barátnője volt).

Ettől függetlenül miért nézném őket le emiatt? Édesapám és a nagyapám is alacsonyabb nálam, aztán mégis fantasztikus és példaértékű embereknek tartom őket, akiknek rengeteget köszönhetek. Az alacsonyabb és magasabb férfi barátaim és kollégáim között se teszek különbséget a magasságuk alapján, legfeljebb elhangzik egy-két vicc, de szinte minden létező testiség alapján szoktuk egymást heccelni. Sőt, az alacsonyabb barátaim többet viccelődnek a magaságukkal, mint bárki más, ahogyan például a szemüveges kollégák is hamarabb viccelődnek azzal, hogy "pápaszeműek".

Csak azért, mert valaki nem vonz külsőre, még nem tartom kevesebbre, mint embert. Ezen logika mentén az összes nőt lenézném, elvégre heteroszexuális nőként hozzájuk se vonzódok. Ostobaság, nem igaz?

26/N

dec. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
17%

Igen

185+ a férfi

dec. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
89%

"14# Én nem, de nekem egy átlag nőnél százszor magasabb az érzelmi intelligenciám."


Jól titkolod... :D :D

dec. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
25# Pl.: baráti társaságban filmes téma kapcsán az egyik csaj Tom Cruise-t kezdte ócsárolni, hogy nem érti, miért sztárolják ezt a fickót, mikor akkora, hogy a zsebében elfér. Mikor megjegyeztem, hogy nálam magasabb akkor az jött, hogy: "Te legalább nem akarod jó pasinak beállítani magad."
dec. 12. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!