Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet betartani az önszeretet szabályait spontánul alakuló kapcsolatokban, ahol sokszor túl kesön derül ki, (évek után)hogy másik megvezetett, megcsalt végig?

Figyelt kérdés

Persze amikor kiderül, hogy megcsal a másik dobbantani kell, ezt sokan tudjak hogy könnyebb mondani mint megtenni, fõleg ha már van közös ház, közös gyerek, közös hitel nehez csak úgy szakítani es elmenni nagyvilágba.

Az igazsag az, hogy a kapcsolatok spontánul alakulnak, a felek sokszor az elején azt sem tudják, hogy mit is akarnak egymástól, es emiatt nem is szavalnak egymasnak szabályokról.

Tehat ha visszagondolok szingli maradtam volna ha valóban tiszteltem volna magam akkor még mindig kisszobában laknák anyám mellett 47 evesen. Ígysem mentem sokra, hiszen egyedul lakom válás után már több eve es egy kátyúba dölt kapcsolattal, amiböl vegre kiléptem miutan pasim már szarrá csalt es vegig törölte belém a lábát.

Minden ferfi kártékony volt számomra

Sok lehetösegem nem volt válogatni köztuk es castinget rendezni, mert sose vlt barati köröm meg naiv is voltam es nem volt nagyon miböl kiválogatni a legjobbat, talán megelégedtem azzal aki engem választott (úgy tünt ) es jött felém


dec. 12. 10:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha megvan ez a vágy normalis, engem is ez vitt lépre, maskepp kötögettem volna otthon, de ha ki tudod élni valakivel aki nem árt es nem manipulál akkor jó.
dec. 12. 13:21
 22/22 A kérdező kommentje:
Es pontosan itt a visszaesés veszélye egy rossz kapcsolatba, a szex hiány
dec. 12. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!