Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem éreztek ebben valami ellentmondást hogy friendzónából kikerülni nem lehet, viszont fiú lány barátság nincs mert előbb-utóbb az egyik többet érez?

Figyelt kérdés
Ezt a két dolgot szokták mondogatni, de valami nem stimmel, mert ez a kettő szerintem ellentmondás
jan. 17. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és ha megszakad a kapcsolat mert az egyik fél többet akar akkor nem kikerültél csak tönkrement a kapcsolatotok. :D
jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Semmilyen ellentmondás nincs benne.

Ritka, hogy kikerüljenek a friendzone-ból a csávók (pláne, ha bénák), és pont azért nem működik a barátság, mert ezesetben ő többet érez, és egy idő után terhelő lehet.

De olyan is lehet, hogy a nő érez többet.

Egyébként van ellentétes neműek között barátság, csak ritka, nincs tényleg műkodik, és nincs mögötte semmi más.

jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom....előbb utóbb ki fogja forrni magát a dolog...

Gyerekeknél van fiú lany barátság de lássuk be felnőtt emberek között nincs !!!

jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Van férfi-nő barátság, csak ahhoz olyan emberek kellenek, akik meghaladták egy főemlős szintjét, és nem a dugópajtit látják mindenkiben.
jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezaz, tök fa.szság :D Először is, nincs friendzone, mert ha még barátként is tekintek valakire, később ez meg tud változni, ha nem szeretek belé, akkor nem azért, mert barátok vagyunk, hanem mert nem jön be és nem akarok tőle semmit. Ha mégis összejövünk, akkor ő nem a zónából lépett ki, hanem egymásba szerettünk. Aztán ott van a barátság. Ha nem a fa.szoddal vagy a vagináddal gondolkozol, akkor tudsz barátkozni ellenkező neművel, mert nem egy kicseszett ösztönlény vagy, aki mást sem akar, csak mindenkit megdugni. Azt szokták mondani, hogy ugye ha barátok vagytok, akkor tetszik a személyisége, úgyhogy kapcsolatot is akarsz majd vele. Ezek az idióták bárkivel összejönnének, aki kedves velük. Ja, én is bírom azt a férfi barátomat, aki vicces és kedves velem. Csak éppen cigizik, ami kapcsolatban nekem elviselhetetlen, vagy folyton szórja a pénzt, amit leszarok, mert nincs közöm hozzá, de nem akarok együttélni olyannal, aki hülyeségekre költi a pénzét aztán nem tudja az albit kifizetni. Értitek...
jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem ugyanazok az emberek mondják. Én mindig azt mondom, van barátság férfi és nő közt, és nem létezik barátzóna.
jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!