Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok az online társkeresőkről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz. Hamis profilok, fake-fotók, hazudnak a foglalkozásukról és kb. mindenről. Mondjuk ezek hamar lebuknak. Randira nem eljövők, randit utolsó percekben lemondók, ghostingolók.

Akikkel meg a való életben ismerkedek meg, ott valahogy nincs ilyen ghostingoló és randit lemondogató...Most már komolyan érdekel, hogy másoknak mik a tapasztalatai?



febr. 4. 08:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Webkamera nélkül már én se talizok senkivel: látni akarom hogy néz ki valójában, hány éves, kövér-e, milyen a beszéde, mennyire művelt, milyenek a gesztusai.


Így is sok a csalódás élőben. Vagy ugye el se jönnek.

febr. 4. 09:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

3 évig fent voltam.


Sportosabb izmosabb alkatom van, igényesen öltözködöm, de sajnos bármit is tennék bármilyen haj vagy borosta szakáll fazon tökmindegy Nem vagyok jóképű sajnos egyáltalán.


Hangsúlyozom 3 év alatt! 2 egyezés volt Tinderen, és a többin pedig 3 üzenetemre válaszoltak.

De a 2 Tinder szerintem véletlen volt..

febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
40-es éveim végén járó, átlagos külsejű férfi vagyok. A korban hozzám illő nők nagyrésze sérült. Sírnak a volt pasijuk, vagy tönkrement házasságuk miatt. Igények nagyon vannak a nők részéről, miközben magukról meg csak olyan képet mernek feltenni, amint szinte csak az arcuk van. Az eltűnés, nem válaszolás itt is nagyon megy, miközben beírja, a profiljában, hogy ezt mennyire nem szereti, aztán ugyanúgy lekoptat.
febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Társkeresőn általában ami lenni szokott. Vissza sem ír. Vagy, ha igen, képtelen a normális kommunikációra, pár szavas mondatokban beszél, vagy túl sablonos. Szexpartnert keres, vagy azt mondja, komolyan gondolja, de persze korban abszolút nem hozzám illő, 10 évvel fiatalabb vagy 20 évvel idősebb, de próbáljuk meg, szerelemben nem a kor a lényeg. Link, hazudozó, megbízhatatlan, igénytelen. Mentális vagy lelki sérült, frusztrált. Tájékozatlan, unalmas, humortalan. Nulla érdeklődés, csak figyelmet akar, energiavámpír. Valamilyen mániája vagy szenvedélybetegsége van. Nincsenek céljai, tervei, éretlen, gyerekes viselkedés és gondolkodásmód. Soroljam még? Szóval köszi, nem.
febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Igazából ilyen fake fotókkal nem találkoztam, meg hazudozással sem, komoly mentális problémákkal ellenben igen. Arra hamar rájöttem, hogy az online társkeresés nem nekem való. Nem valami elszállt igények vagy teljesíthetetlen elvárások miatt, gond nélkül leveleztem, randiztam, kb mindenki szeretett volna folytatást is, hanem mert egyszerűen nem vagyok az a típus, aki akár online beszélgetés, akár egy randi során egy kvázi idegennel szimpátiát alakítson ki rövid időn belül, anélkül meg nem megy. Élőben mindig is könnyen ismerkedtem, akár csak haverkodásról, szexpartnerről vagy komoly kapcsolatról van szó, nekem fontos, hogy valaki az első pillanatban megfogjon ahhoz, hogy a továbbiakban egyáltalán érdeklődjek. Meg hát eleve plusz csajokkal úgy ismerkedni pl koncerten, uszodában hogy kapásból adott a közös érdeklődés, földrajzi közelség, hasonló életkor, míg mondjuk ez a tinderen 50 matchből max egyre igaz.
febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

semmi jó, 1 hét után letöröltem a faxba.

Rengeteg qrva, kamu profil van

febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

Átlag alatti nőként használom.

Semmi pozitív tapasztalatom nincsen.

A randiig el sem jutunk,mert nem hív el,ellenben találkoztam sok "alfa,kövess be instán,küldj még magadról képet,ugye te fizetsz az első randin?" típusú emberekkel.

Arról nem is beszélek,hogy a hatalmas részük csak szexelni akar,és persze a leggyakoribb,ha a pasi ghostingol.

Volt,aki 3-4 hónap után.

A leggázabb viszont,hogy kb kommunikációt nem lehet folytatni senkivel,legalábbis értelmeset,felszínes "pofázás" megy helyette csak.

+ nőként,férfiként is,ha nem nézel ki átlag felettien,nem sok sikered lesz.Nekem az önbizalmam tönkrevágta.Úgyhogy hamarosan én is törlöm..

febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%

Én is átlag alatti nőként használtam. Megerősítem, hogy ez nem a mi terepünk, mint ahogy az átlag alatti férfiaké sem. Ha maradt az emberben egy pici önbizalom és/vagy remény a pártalálásra, amit még nem zúzott porrá a való élet, ezeken a felületeken rövid időn belül lenullázódik.

Már csak az a kérdés, hogy akkor hol máshol, ha az ember nem eljárós típus, emiatt élőben nem tud.

febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!