Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a lányok Tinderen hogy sok a hülye és aki csak d*gni akar, eközben ők meg random faképnél hagynak?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés legelején sokszor én kérdezgetek, ők leginkább nem kérdeznek semmit. Majd random faképnél hagynak, többet már nem írnak.


Hogyha ők így viselkednek akkor mégis mi a csudát várnak a férfiaktól?



febr. 6. 13:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerűbb mást hibáztatni. Vagy csak ők is felszínesek.

Avagy nem ugyanaz a két csoport (akik panaszkodnak és akik faképnél hagynak).


De amúgy én sem értem a társkeresős embereket.


"Fontos a belső érték. Komoly kapcsolatot keresek" és pont az történik amit írtál. A fél teljesen passzív. Majd panaszkodik, hogy unalmas a beszélgetés. Vagy bármi egyéb.

febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha te kérdezel csak akkor perdze, hogy otthagynak. Nem kiváncsiak rád csak időtöltés vagy egy ideig. Te miért erőlteted a beszélgetést ha egyoldalú?
febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Vagy belefáradtak...férfiak meg nők is.
febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem a legjobb kategóriájú nőknél kopogtatsz... aki tinderen fent van nekem alapból felejtős.. vagy ha instája van és mutogatja magát..
febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, engem inkább hagyjanak ott, mint dugjanak meg.
febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%

#1 Tele van a tinder undorítóbbnál undorítóbb férfiakkal. Ha nem mozgat meg bennem semmit, naná hogy otthagyom.

De ettől még ugyanúgy fogok panaszkodni és ha úgy van, mást választani.

Vagy csak azért mert nő vagyok, talán nincs ehhez jogom?

febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%

#6 akkor minek húzod őket jobbra, ha nem mozgat meg?


Meg mi értelme panaszkodni, ha semmit nem teszel azért, hogy megismerd a másikat, pusztán kép alapján ítélkezel?



Jogod van, hogy ésszerűtlenül cselekedj, de mi értelme?

febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ha kép alapján taszítja, miért ismerje meg?
febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
41%

#7 Hogy én kép alapján ítélkezek? Aligha, de mindegy.

Te viszont úgy tűnik, hogy a nemem alapján ítélkezel. Kettős mérce, ugye? Meg szexizmus.

febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

#8 akkor az olyant nem húzod jobbra, nem?


#9 miből gondolod, hogy kettős mércét alkalmazok? Ki az a két fél akiket nem ítélek egyformán?

febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!