Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a lányok Tinderen hogy sok a hülye és aki csak d*gni akar, eközben ők meg random faképnél hagynak?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés legelején sokszor én kérdezgetek, ők leginkább nem kérdeznek semmit. Majd random faképnél hagynak, többet már nem írnak.


Hogyha ők így viselkednek akkor mégis mi a csudát várnak a férfiaktól?



febr. 6. 13:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%

Mit kérdezgetsz? Várj, kitalálom!

Lenne kedved ismerkedni?

Mi újság?

Hogy vagy?

Hogy telt a napod?

Mit csináltál ma?

Micsi a hétvégén?

Most hogy vagy?

febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

#11 Ugye milyen tahó az aki ezeket merészeli kérdezni? Az anyukája nem tanította meg udvariasságra.

Nem is ember az ilyen...

febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
62%

12 Ezek aztán rohadt érdekes témák 😂

Nagyon megismered ezek alapján a másikat 😂😂

febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

#13 Elárulok egy titkot.

Aki ezekre a kérdésekre nem tud, vagy nem akar reagálni, az vagy retardált, vagy pedig nem is akarja megismerni a másikat. 😉

febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
#6 te vagy egy férfigyülölő femináci vagy csak simán troll vagy. Ömlik belőled a suttyó parasztság, aki lenéz mindenkit, elvárja, hogy őt tiszteljék, bánjanak vele szépen, cserébe ilyen suttyó módon beszél idegen emberekről. Noooormális, Margit?
febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%

Maga a kérdés a retardált ;)

Senki se egy random vadidegennel fogja kibeszélni a napját, gondját, baját.

Egy szimpla jól vagyok és te? Én is. Micsi? Semmi extrát, pihizek. Te? Éhn is lesz a válasz 90℅ban, ami semmitmondó és unalmas. Gondolom pont úgy, mint te. 😘

Talán valami témát kellene feldobni, közös érdeklődést felfedezni/kibeszélni, nem a micsi mizu témákat. Nem csoda, hogy nem válaszolnak nektek.

febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
#15 Mit számít, ha troll vagyok. A lányok szeretik. Zöldben az értékelés! 🤣
febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%

Ezek nem ugyanazok a csajok, azért.

Javaslom az általánosítás szócikk tanulmányozását.

febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
23%

#16 Az agyam eldobon ezen a női önteltségen.

"Én egy bibe vagyok, jöjjenek a kis méhecskék, zsongjanak körül, porozzanak be, szórakoztassanak, dobjanak fel érdekes témákat, én meg majd eldöntöm, hogy melyikre méltóztatok időt szánni, mert olyan külnleges vagyok."

Eközben az igazság meg az, hogy aki után egy nő érdeklődik (képek, profil alapján), annak maga a csaj fogja nyomni a sódert egy sziamizura is.

Igen, 1000+ megkezdett tinder beszélgetésből leszűrt tapasztalat alapján írom. Majdnem mindegy, hogy mit írsz, amíg az normális és udvarias. Ha érdeklődik irántad, válaszolni fog. Ha nem, lenyomhatsz egy díjnyertes standupot is, akkor is le fog kulelni. Maximum nem rögtön, hanem csak később, magyarul még az idődet is húzza.

Amúgy nagy összegben mernék fogadni, hogy te is így jársz el, csak magad sem tudod. (ha egyáltalán valaha is voltál ilyen oldalon)

febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag én azt érzem hogy belekerülök egy udvari bolond pozícióba akinek állandóan fent kell tartania a beszélgetést, természetesen mindezt egészen virtuóz módon, úgy hogy ne legyek se unalmas, ne legyek nyomulós, ne legyek puhapöcs sem. Azért az arany középutat nem minden esetben egyszerű megtalálni de szoktam igyekezni. A kreatív kérdéseim után a lány egy kérdést sem méltóztatik kérdezni, parányi humort sem csempészik bele a mondandójába. Velem általában ez szokott előfordulni. Persze lehet sok mindent predesztinálni, hogy nyilvánvalóan én szegeztem neki olyan banális kérdéseket mint az időjárás téma, valójában nem erről van szó. Egy normális és kedves nő aki ténylegesen ismerkedni akar, úgy gondolom fog érdekelődni + nem az alapján ítélkezik hogy a férfi fel merte tenni az általa 1001. alkalommal látott bizonyos: ,, Szia milyen napod volt? " kérdést. Ameddig a férfi teszi fel a hasonló kérdéseket, ami mögött ténylegesen lehet az ismerkedési szándék (nem csak a dugási szándék), addig szerintem abszolút nincs gond. Nem kell senkinek sem Andersennek lennie hogy egy normális beszélgetést összehozzon egy nővel.
febr. 7. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!