Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak a lányok Tinderen hogy sok a hülye és aki csak d*gni akar, eközben ők meg random faképnél hagynak?

Figyelt kérdés

Az ismerkedés legelején sokszor én kérdezgetek, ők leginkább nem kérdeznek semmit. Majd random faképnél hagynak, többet már nem írnak.


Hogyha ők így viselkednek akkor mégis mi a csudát várnak a férfiaktól?



febr. 6. 13:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

#20 Nagyon rossz nyomon vagy, nagyon rossz nyomon!

A lényeg: te vagy a hibás! Mindig a férfi a hibás! 🤣

febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21-es, pontosan. Az itteni gyk-s nők szerint mindig és mindenért én vagyok a hibás. Nehéz ezeket a femináci szájkaratésokat meggyőzni de talán nem lehetetlen
febr. 7. 16:05
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#22

Mér egy jó ideje femináciként trollkodok. A legnagyobb baromságokat is felpontozzák.

febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Jajj 😆
febr. 7. 16:12
 25/30 A kérdező kommentje:
23-as ez egy kissé deviáns módja a kikapcsolódásnak nem gondolod? Mások feszkóján élvezkedni szerintem az
febr. 7. 16:18
 26/30 anonim ***** válasza:
#25 Ezt dobta a gép. Unatkozom. 🤷
febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 pedig ennél 1000 millió értelmesebb dolog is van. Ha nem vagy pénz szűkében, én utazgatnék, képezném magam (akár nyelvtudás szempontjából is) és járnám a világot, és szarnám le az ilyen megkeseredett hülye picsákat/faszokat. Úgy értem így te is tudnál értelmes nőt is találni (vagyis könnyebben mint most) és sokkal jövedelmezőbb szórakozás imo, mint hülyék bosszankodására verni.
febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#27 Tudom. De motiválatlan vagyok ebben az irányban. Nem szeretek egyedül utazni. Nincs kedvem még a szállodai szobából sem kimenni, ha nincs valaki, akivel lebeszéltünk valakit.

Amúgy pont nyelvet tanulok, de csak hogy eredetiben tudjak olvasni, hallgatni bizonyos számomra érdekes szövegeket.

febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28, na ezt mondjuk megértem, én se szeretek egyedül utazni. A nyelvtanulás viszont király, csak így tovább, nekem is ez a célom, én most a németbe kezdtem bele, az angollal már elég jól elvagyok, de azt is hasonlók miatt kezdtem el. Kitartást, ki fog fizetődni a nyelvtudásod, hidd el! Akár külföldi csajokkal is tudsz ismerkedni így majd. :D
febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29 Külföldi csaj nem cél. Én itt akarok megrohadni az Észak-Balkánon. Nem vicc. 😆 Ezzel a nyelvvel az életben nem sokra megyek (orosz), viszont érdekel.

A német viszont hasznos. Mehetsz ki melózni. Én is jobban jártam volna, ha inkább arra gyúrok. Csak minek. Ha rendesen dolgoznék, itthon is viszonylag jól keresnék.

febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!