Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban kerestem, mint az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban kerestem, mint az exem és ő sajnált egy hamburgert is tőlem. Hogy felejthetném el, hogy férfitől “nem szabad” ajándékot elfogadni? N23

Figyelt kérdés

Jobban is éltem, jobban is kerestem, mint a volt barátom.

Teljesen “belém nevelte”, hogy ne ajándékozzunk egymásnak semmit. Évekig együtt voltunk. Ha a randipartnerem ajándékot szeretne adni, nem merem elfogadni az exem miatt. “Mivel a nő legyen önálló” , ne szoruljon másra, mindig ezt mondta.



2018. máj. 25. 16:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
Ez a világ tragédiája. Mindig a következő jelölt szívja meg a fillérbaxó, érzelmi analfabéta, nárcisztikus, gyerek szinten megragadt ex miatt...
2018. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
#1. Ugye... az ex hülyeségeit nem lehet kiradírozni, meg nem történté tenni annyival, hogy megszakítom vele a kapcsolatot. Ha valaki évekig hallgatja ugyanazt, vmilyen szinten elhiszi.
2018. máj. 25. 16:26
 3/42 A kérdező kommentje:
*történtté
2018. máj. 25. 16:27
 4/42 anonim ***** válasza:
0%

#1 jaj szegény férfiak. És a nőket ki sajnálja??!!!!


Amúgy kérdező a pasid egy barom, ezt el ne hidd már...

2018. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
10%

Beléd nevelte, legyél önálló, akkor a kezed be ér a bugyiba. Minek akkor neked férfi, légy önálló.

Mellesleg, vissza utasít egy szívből jövő ajándékot, akkor engem utasít vissza.

2018. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%
Talán az elején nem érzed helyesnek, hogy elfogadd az ajándékokat, de tedd meg, idővel hozzászoksz. Át kell állnod, vagyis vissza a normálisra. (És ajándékot elfogadni nem egyenlő az önállótlansággal. Ez csak egy kedves gesztus.)
2018. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
dehát, ha legalább 100x mondta, hogyha valamit elfogadsz mástól, már nem vagy “önálló” .....
2018. máj. 25. 16:35
 8/42 anonim ***** válasza:
29%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂 en is rohogok, de ha nap mint nap ezt hallgattam ....
2018. máj. 25. 16:39
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
De, férfitől szabad elfogadni kisebb ajándékot.Pasitól, faszitól, fa.sztól, pö..cstől, meg retardált hímtől viszont semmit.Egy férfi soha semmilyen körülmények között nem olvassa a fejedre, hogy kaptál tőle pl. egy rágógumit.A felsoroltak viszont igen.Hagyták magukat kihasználni és a köv. pár szív emiatt.Az ilyet az első ilyen megnyílvánulása utána ki kell penderíteni az ajtón.Álljon bosszút saját magán!
2018. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!