Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reális elvárás egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális elvárás egy 20 éves férfitől, hogy jogsija legyen, és ezen is áll vagy bukik a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A nő 3 évvel idősebb, és számára természetes, hogy legyen a párjának jogsija. Hogy 20 évesnek még nincs, azt is későinek tartja.
febr. 13. 17:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy gazdag család kis hercegnőjét , akinek a papa 17 évesen kifizette a jogsit meg vett neki autót.


Nem egy körökben mozogsz a lánnyal , inkább hagyd.

febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek az élethelyzete szükségessé teszi, valaki meg egyszerűen csak szeretné ezt a kényelmet. Egyikkel sincs gond, a második esetben is ha saját magának fizeti az illető akkor tök rendben van.

Nekem lassan 30 évesen sincs jogsim, nem érzem szükségét, illetve egy betegség miatt rizikós, hogy lehetne egyáltalán. Még ha az orvos igent mondana rá, akkor sem biztos, hogy bevállalnám. Szóval ez sok mindenen múlik, én nem kockáztatok inkább.

febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#2, szerintem ez a lány vagy felszínes, vagy nem érdekled eléggé. Jogosítvány megléte / nem léte alapján választani a másik ember tulajdonságai helyett? Biztos kell neked ez?
febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem se fizette senki, létezik diákmunka is. Sztm alap mint egy érettségi vagy egy szakma.
febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14: Tudod mi létezik még? Önköltséges képzés. Albérlet + rezsi. Meg diákhitel, sőt asszem az OKJ-ből is 1-2 ami ingyenes még.


De biztos nincs rá mentség, mert ha te nem tudsz olyan körülményt elképzelni ami miatt ez háttérbe szorulna, akkor az nem is létezik nyilván.🤦

febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15 nem mondtam hogy nem letezik, de mindenki azt vár el amit akar. Más diplomát meg saját lakást vár. Felőlem élhet albérletben is pl.
febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16: A te elvárásod, a te bajod. Attól még, nem lesz jobb egy párkapcsolat, mert van jogsi vagy nincs jogsi, gyereket se 3 hónap járás után vállalsz jobb esetben, de mindenki azt csinál amit akar.
febr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17 attól meg hogy valakinek nincs jogsija még reális elvárás, főleg ha az illetőnek van aki elvárja. Az hogy valakinek nincs az ő baja.
febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18: Mert én nem ezt mondtam? Attól még hogy reális elvárás, a párkapcsolat szempontjából tök mindegy van-e, max ha olyan az élethelyzet pl gyerekek, messze vagytok stb, máskülönben semmit nem számít. Kétlem, hogy 20 évesen bármi ilyen gond adódna ebből, sőt még 25 alatt se feltétlen.
febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
20 évesen jogsi (és egy közép-kategóriás kocsi), max 25 évesen diploma, nagyon max 30 évesen saját lakás - ezek az elvárások.
febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!