Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos egy férfi esetében, hogy mondjuk 28 évesen ne otthon lakjon?

Figyelt kérdés

Nők esetében teljesen elfogadott az otthon lakás, semmi gond nincs vele akkor se, ha már 28-30 éves a nő.


Férfiak esetében meg már kuka aki 25 felett otthon lakik.


Miért van ez így?


Személyes véleményem szerint, vidéken nem éri meg egyedül elmenni albérletbe. Én is férfi vagyok és otthon lakok, gyűjtök a lakásra, hogy minél kevesebb hitelt keljen felvenni. Budapesten már más a szitu, ahol 60m forint egy lyuk, ott a saját lakásra elég kicsi az esély. Persze, ha lenne egy nő, akivel összeköltözési szándék is lenne, akkor nekem oké lenne az albérlet, de egyedül semmi értelme kiadni havi 100-150e forintot.


febr. 15. 06:22
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
46%
Magyarazod a nyomorodat. Anyad foz es mossa a gatyadat, a kisfiaet. Ez szanalmas, akarhogy talalod.
febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Miért szerinted egy otthonélő nő külön mos, főz magának? :D Ne gondold, nekem a legtöbb exem otthon élt és ugyanúgy az anyja főzött, mosott rá.
febr. 15. 06:30
 3/47 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy nő nem egy anyóssal akar járni meg élni beszélgetni es a mellette levő szobában szexelni.
febr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Most arra célzol, hogy egy nő arra vár, hogy a megmentő férfi aki kiemeli a mamahotelból és be tudjon hozzá költözni megérkezzen vagy mi?
febr. 15. 06:34
 5/47 anonim ***** válasza:
65%
Sokan nem ismerik a kettős mércét, de akinél nagyjából minden rendben van fejben, azok tudják, hogy ha ők otthon élnek, akkor nem reális csak a másiktól elvárni, hogy otthon éljen, ha meg ők nem élnek otthon, akkor elvárhatják, de közben tudhatnák, hogy mai albérlet árak mellett átlagfizetésből nehezen megoldható egyedül.
febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Szerintem konkrétan értelmetlen egyedül albérletben élni. Kivéve abban az esetben ha keveset keresel és a bank elhajtana a hitelfelvételkor. Akkor más opció valószínűleg nem lesz.


Mivel én 500e forint felett keresek, így ha meglesz 10-15m ft (kb 1,5 év múlva), akkor simán kapok 12m ft hitelt, amivel már tudok venni egy lakást.

febr. 15. 06:39
 7/47 anonim ***** válasza:
75%
És, ha nekem sajat lakásom van, akkor már elvárhatom? Úgy oke? Engem taszít, lelomboz, ha a pasi egy bizonyos kor után nem.él egyedul
febr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

7 - Hány éves vagy?


Amúgy nyilván azt vársz el, amit akarsz.

febr. 15. 06:47
 9/47 anonim ***** válasza:
51%

Mert a nőknek ha jó a szex szeretik ha kiadhatják magukbal a....aaaaahhhhhhh igeeeeeeeennnn hahahahah aaaahhhh


Nem jó ezt visszafogni.

febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%

Egy nő se éljen 30 felett otthon, a protkócsattogtató, morgós,fingós anyjával, aki három percenként rohangál be süteményekkel és reggel 7-től este 8-ig nyüzsög és csörömpöl.

Férfiként ez lelombozó nagyon egy nőnél.

febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!