Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos egy férfi esetében, hogy mondjuk 28 évesen ne otthon lakjon?

Figyelt kérdés

Nők esetében teljesen elfogadott az otthon lakás, semmi gond nincs vele akkor se, ha már 28-30 éves a nő.


Férfiak esetében meg már kuka aki 25 felett otthon lakik.


Miért van ez így?


Személyes véleményem szerint, vidéken nem éri meg egyedül elmenni albérletbe. Én is férfi vagyok és otthon lakok, gyűjtök a lakásra, hogy minél kevesebb hitelt keljen felvenni. Budapesten már más a szitu, ahol 60m forint egy lyuk, ott a saját lakásra elég kicsi az esély. Persze, ha lenne egy nő, akivel összeköltözési szándék is lenne, akkor nekem oké lenne az albérlet, de egyedül semmi értelme kiadni havi 100-150e forintot.


febr. 15. 06:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
58%

Egy nőismerősöm se lakik otthon ennyi idősen. Egyik barátnőm örökölt 5 milliót ami lássuk be, nem egy nagy összeg, ezt pótolta és vett saját lakást, de előtte külföldön dolgozott évekig, albérletezett ott nyilván. A másik itthon albérletezik. A távolabbiak, kollégák, szintén a nagy részük albizik, a többi a pasijával lakik.

Mindig csak férfiakat látok otthon tespedni az anyjuk mellett, megjegyzem abból se olyan sokat, mint amennyi itt van, de gyakoribb az életben is.

febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló korú nőként én is otthon élek. A munkahelyem közel van, ebben a helyzetben egyedül totál pénzkidobás lenne az albérlet, ha lenne kivel összeköltözni, akkor nyilván más volna a helyzet.Inkább gyűjtök én is, az meg, hogy vadidegenek mit gondolnak erről, teljesen hidegen hagy. De ha külön élnék se lenne ilyen elvárásom a másik felé.
febr. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:

8

32N

febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
48%
37 éves férfi vagyok, saját erőből van több ingatlanom is Bp, egyszerű a képlet, nem itt picsogtam egész életemben, hogy szarul keresek, hanem tettem ellene.
febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
25%
Legyen már egy hely ahova felviszed a nőt. Vagy arra vársz hogy olyan nőd legyen akinek saját lakása van? Sok ilyen nő van de az egy se áll veled szóba.
febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
75%

Olyan tekintetben fontos, hogy kevesen akarnak úgy együtt aludni, hogy másnap reggel anyósékat kelljen kerülni.


Valakinek számít, valakinek nem. Keress olyan nőt, akinél nem szempont és mindenki boldog!

febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
70%
Sztm férfi és nő esetében is alap külön élni...
febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom miért kell a férfinak lakással rendelkeznie.

Nem tudom hogy az őskorban miért a férfiak mentek vadászni.

Passz.

Jó h nem most van őskor. Mehetnének a nők vadászni a pasik meg gyűjtögetnének gyümölcsöket.

febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
32%
25 évesen volt saját kis házam, a szüleim segítsége nélkül, hitelből és nő vagyok.
febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
18 - Oké, ha a férfi rendelkezik lakással és te beköltözöl, akkor viszont csináld a háztartásbeli dolgokat, mint ahogy azt anno a nők csinálták, 20-30 évvel ezelőtt. Manapság csak a beköltözés megy és utána azt hiszik, hogy teljesen alap a 50-50 munkavégzés és kb közös otthonként tekintenek a férfi lakására, miközben az 100%ban a férfi tulajdona.
febr. 15. 08:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!