Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos egy férfi esetében, hogy mondjuk 28 évesen ne otthon lakjon?

Figyelt kérdés

Nők esetében teljesen elfogadott az otthon lakás, semmi gond nincs vele akkor se, ha már 28-30 éves a nő.


Férfiak esetében meg már kuka aki 25 felett otthon lakik.


Miért van ez így?


Személyes véleményem szerint, vidéken nem éri meg egyedül elmenni albérletbe. Én is férfi vagyok és otthon lakok, gyűjtök a lakásra, hogy minél kevesebb hitelt keljen felvenni. Budapesten már más a szitu, ahol 60m forint egy lyuk, ott a saját lakásra elég kicsi az esély. Persze, ha lenne egy nő, akivel összeköltözési szándék is lenne, akkor nekem oké lenne az albérlet, de egyedül semmi értelme kiadni havi 100-150e forintot.


febr. 15. 06:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Különben már unalmas is ez a téma és a folyamatos bicskanyitogatás.
febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
94%

Nekem azért számít, hogy külön éljen. Ennek az oka: én is külön élek már huszonéves korom elejétől. Ezt megtapasztalni, hogy milyen mikor a magad ura vagy, és kb csak magadra számíthatsz, mert senki nem fog helyetted megoldani semmit, egy egészen más szint. Nekem sokat adott. Szerintem a legtöbb emberben benne van a vágy, hogy külön költözzön egy bizonyos kor után, legyen az férfi vagy nő. Én nagyon menni akartam.


Aki viszont nem így gondolkozik, hanem inkább gyűjtöget, annak ez szíve joga nyilván.


Én nő vagyok.

febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
83%
Már a kérdés is férfiatlan
febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
88%
Vótmá ez a kérdés. Nem is egyszer
febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
15%

Fúúú ez az "anyós kerülgetés" de egy rohadt iriitáló faßság... meg hogy ott hallgatózik a szomszéd szobában vagy futkozik a süteménnyel... édes istenem.

Ha valaki mondjuk a testvérével lakik akkor az oké? Az nem gáz? Vagy ha az apjával ő "hallgatózik"... De biztosan a szülők hallgatózni fognak és mindenki aki otthon lakik az egy 15nm-es panelban tengeti a mindennapjait.

Érdekes mamám haláláig élt dédimamámmal (tehát az anyjával), sőt amíg teljes volt a család, nagyapám, nagyanyám, dédapám, dédanyám, anyám és a huga is egy fedél alatt éltek mégsem okozott ez semmilyen problémát.

febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
35 - Ez a korszak már elmúlt. A nőknek olyan férfiak kellenek, akik kiemelik őket a mamahotelból és megadják számukra az anyagi jólétet. Pl. nyaralások, iphone, menő ruhák,ékszerek stb.
febr. 15. 10:20
 37/47 anonim ***** válasza:
Csakhogy nekünk nem kell olyan, felőlem mehetne bánatba! :D :D Erre szoktam mondani, hogy az ilyen luxus elvárású szépen egyedül is fog maradni és bánhatja az Igazi elzavarását.
febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
37 - 3 kolléganőmből 2nek sikerült.
febr. 15. 10:37
 39/47 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mamahotel= anya csinál mindent, ő most főz takarít rád.


Ha valaki csak otthon él de önálló az szimpatikus, de ha valaki egy percet se élt külön, nem tudja hogy kell takarítani, elindítani egy mosast stb, na az problémás…én is sokáig éltem otthon, de rendszeresen főztem, mostam, takarítottam így nem voltam elveszve mikor külön költöztem. De az életképtelen férfiakat nem szeretem, ha otthon lakik, ha külön..

febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
83%

Ezek a pasik inkább nőnek születtek volna.

Nulla férfiasság, hiszti a neten hogy miért nincs nő.

Csak én nem látom a férfit ezekben?

Volt már dolgom 50 évessel is aki mamahoteles volt .

Konkrétan semerre nem lehetett vele lépni, mert mindig elővarázsolt egy újabb kifogást. 🫣

Egy másik srác az anyjával járt kirándulni, anyu főzött, nővére takarított rá.🥴

De nem baj, vannak ilyenek.


Ezek miatt, tudok felnézni a férjemre.

Egy nagyon szegény családból való. 18 évesen 3 műszak, albi.

Már 2 házat felépített, lediplomázott.

A semmiből is fel lehet jutni.

De ő fiatalon nem ivott, drogozott, bulizott hanem 3 műszak mellett suliba járt. Bevállalt minden melót az állása mellett.

Mások meg otthon sipákolnak pedig a szülők nyomták a gyereket egyetemre is.

A hülye szülők mindent megadnak a gyereknek, hogy ne kelljen egy gazszálat se keresztbe tennie az életben.

Na és ezekből lesz az életképtelen, férfiatlan sipákoló, nyávogó pali.

Én meg 5 év gyári munka után kimentem Németországba időseket pelenkázni hogy legyen pénzem. Engem sem a szüleim toltak.

febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!