Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos egy férfi esetében, hogy mondjuk 28 évesen ne otthon lakjon?

Figyelt kérdés

Nők esetében teljesen elfogadott az otthon lakás, semmi gond nincs vele akkor se, ha már 28-30 éves a nő.


Férfiak esetében meg már kuka aki 25 felett otthon lakik.


Miért van ez így?


Személyes véleményem szerint, vidéken nem éri meg egyedül elmenni albérletbe. Én is férfi vagyok és otthon lakok, gyűjtök a lakásra, hogy minél kevesebb hitelt keljen felvenni. Budapesten már más a szitu, ahol 60m forint egy lyuk, ott a saját lakásra elég kicsi az esély. Persze, ha lenne egy nő, akivel összeköltözési szándék is lenne, akkor nekem oké lenne az albérlet, de egyedül semmi értelme kiadni havi 100-150e forintot.


febr. 15. 06:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Felőlem lakhat anyuval 60 évesen is, nekem már van férjem. És nem lakunk a mamával. ☝🏻
febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Nekem meg volt olyan diplomás mamahoteles ismerősöm aki azt mondta hogy nem azért tanult hogy fizikai munkát végezzen.

Akkor azért tanult hogy semmire se teljen neki?

febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

42 - Egy normális diplomával jóval jobban lehet keresni mint a fizikai munkával.:D


Büfészakossal nem.

febr. 15. 11:18
 44/47 anonim ***** válasza:
Ez egy tanár volt 🙃
febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
91%
Budapesten is lehet venni normális áron lakást csak nem mindegy hol. Tavaly decemberben vettem 35 millióért egy felújított 2 szobás lakást Csepelen. Nem a legelitebb környék, amivel fel lehetne vágni, de teljesen élhető és jó a tömegközlekedés.
febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
75%

"És akkor vidéken 15 M alatt létezik ugyanez a kínálat, akár felújítottban is."

Nem mindegy hol vidéken...Borsodban vagy pl Győr Moson Sopronba. Egy eldugott faluban vagy jó helyen. Nálunk egy 1 szobás panel 30 alsó hangon.



"A nőknek olyan férfiak kellenek, akik kiemelik őket a mamahotelból és megadják számukra az anyagi jólétet. Pl. nyaralások, iphone, menő ruhák,ékszerek stb."

Megoldom magam, de hasonló szintet elis várok. Iphon kell a fenének, ékszer elég ami van.


Ez is csak nyikogás amúgy...rengeteg otthon elő férfinak van nője.

N 32

febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
75%

36

Nem! Nekem van sajat lakasom, androidom van mondjuk....fizetem a nyaralás, programok, évi egy kulfoldi nyaralás rámeső részét. Te tudod a tiédet?


35

Nem, az sek jobb! Élj egyedül, ahogy en is, másképp nem igazán tudok rád férfiként nezni, csak gyerekként

febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!