Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott szituációban nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott szituációban nem gáz így kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Jó pár éve egy házibuliban megismerkedtem egy lánnyal. Ott jól elvoltunk, készült rólunk egy spontán kép is, de nem lett folytatása a sztorinak. Viszont most néhány hete eszembe jutott ő, és gondoltam ráírnék, érdeklődni mi van vele, meg közeledni felé. Egészen biztos vagyok benne, hogy ő már elfelejtette azt a bizonyos közös képet, ezért gondoltam, egy “szia, mi történt veled az elmúlt x évben” helyett, elküldeném a képet meg valami szöveget amiből leesne neki, hogy megszeretném ismerni jobban.


Szerintetek ez gáz lenne így? Illetve mit gondoltok, a kép mellé milyen szöveget írhatnék?😃


Köszi a segítséget!


26F


febr. 26. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon gáz, hogy hirtelen nincs kit dugnod és akkor eszedbe jutott ő. Hagyd őt békén inkább.
febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem gáz, hajrá!:)
febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Sztm se gáz.

N 32

febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önmagában nem gáz, csak hülyeség, ugyanis jó eséllyel párja van, lehet, hogy gyereke, és hát jó pár év távlatából a komoly folytatásnak kb semmi esélye...
febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon gáz. Mit írsz neki ha rákérdez miért nem kerested előbb? Párkapcsolat, sok szex? És arra hogy miért nem akkor kezdeményeztél? Érezheti magát szamárnak ló helyett HA egyáltalán szingli.


Évek teltek el, már rég kellett volna kezdeményezni.

febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Rég lebabázott egy alfának. Hiába keresed
febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, gondoljátok ha lenne párja akkor megfordulna a fejemben az, hogy felkeresem? Nincsen senkije, és gyereke sincs. Arra pedig, hogy nincs kit dugnom, meg miért most ha eddig nem. - akkortájt szakítottam az akkori párommal, ezért nem szerettem volna egyből kapcsolatba bonyolódni. Majd láttam, hogy lett párja, és hagytam. Jelenleg pedig mind a ketten szinglik vagyunk, csak nem tudom, hogy egyáltalán emlékszik-e rám. De köszönöm a válaszokat!
febr. 26. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes megpróbálni, ha annakidején kellemes volt a közös élmény. A kép alá meg valami ilyesmit írnék: Emlékszel még? Jó kis buli volt.

Ha reagál valamit, beszélgetést kezdeményez, akkor lehet belőle valami. Sok sikert.

febr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel. Keresd fel és lesz ami lesz alapon.

N 32

febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!