Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Társkeresőn próbálok ismerkedni, de két hét után megint azt érzem, hogy kezdek kiégni, mert semmi nem jön össze. Kevés lájkom van, és akikre ráírok a többsége a 2-3 szavas semleges válaszoknál nem jut tovább. Miért ennyire nehéz megugrani ezt a szintet? Én írok mindig elsőre, nem egy "szia, mizu"-val, hanem rendesen mindenkinél próbáltam valami egyedit írni és elindítani az ismerkedést és vissza is írnak. De kb. az egész megakad mindig ott, hogy kérdezek-válaszol-kérdezek-válaszol-kérdezek-válaszol, hozzáteszek valami saját tapasztalatot, próbálom vinni a beszélgetést, leírom a saját gondolataimat, de erre is egy "ja értem" jön... Nem kérdeznek vissza, nem érdeklődnek és egy idő után már elhal az egész, mert nekem sincs kedvem folytatni.


Volt egy lány akivel több mint egy hónapig tök jól elvoltunk, de nem lett belőle semmi, mert még a találkozást se említette, meg mindig volt valami kifogás, hogy majd valamikor próbál időt szakítani rá. Elvoltunk egymással nagyon, meg kedvelt elvileg nagyon, de neki is elég volt a chatelés, mert ha én nem említem a találkozót akkor még hónapokig beszélgetünk a sz*ros telefonon. Nem mintha találkoztunk volna..


Kezdem azt érezni, hogy velem van valami baj, csak én nem veszem észre.. :( Egyébként is rosszul alakult az előző pár hónapom és már sokszor a sírás kerülget, hogy ennyire nem vagyok érdekes senkinek. :(


23f



febr. 28. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Semmit nem csinálsz rosszul, a társkeresők ilyenek. Gondolj bele! Egy valamirevaló nő kap ajánlatokat élőben, nem fog társkeresőzni. Aki ott van, az:

- ronda, dilis vagy mindekettő;

- nem is akar társat, csak bókokat gyűjt;

- beépített ember.

febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ne keseredj el, nagyon sok férfi jár hasonló cipőben a társkeresőkön, mint te. Gondold csak el, pl. a Tinder felhasználóinak eleve 80%-a férfi, mindössze 20%-a nő (küldök forrást az arányokról, ha kell), de ne legyen kétséged, a többi társkeresőn is hasonlóak lehetnek az arányok. Képzelheted akkor, hogy egy valamire való nőre mekkora lehet a kereslet, hány és hány férfi ír rá napi szinten, és egy ekkora konkurens férfitömegből mennyire nehéz lehet kitűnni. És még azt nem is említettük, hogy valszeg élőben sem esik igazán nehezére egy szebb, értelmesebb nőnek ismerkednie a környezetében.

Egy szó mint száz: a társkeresők világa bizony nagyon kemény terep egy átlagosabb férfi számára, de igazából a férfiak bő többsége számára is, már csak a nemek aránya miatt is. Nem véletlenül szokták inkább lebeszélni az átlagosabb férfiakat a társkeresőkről, pláne a Tinderről, mert ha valakinek amúgy is épp alacsonyan volt az önbizalma (mint például most neked alapból is alacsony volt), akkor szinte garantált, hogy még lejjebb fog csúszni az önbizalom, önbecsülés. De még egy egészséges önbizalmat is taccsra tud vágni. Én pl. így voltam régebben, amíg Tindereztem, pedig nekem volt viszonylag sok match-em, beszélgetésem, randim, mégis szenvedtem mint a kutya, mert nem kevés félresikerült randim volt, mire aztán 1,5 évbe múlva (már egy hagyományos társkeresőn) rátaláltam a mostani páromra, de ő tényleg egy ritka kincs volt, és szerencsésnek éreztem magam, hogy egymásra találtunk.

Szóval két dolgot tudok javasolni: vagy légy kitartó, és folytasd a társkereresőzést, de már ezek tudatában, amit itt leírtunk, hogy ez egy nagyon kemény terep a férfiak nagyobbik része számára, vagy pedig irány személyesen ismerkedni, ahol nem csak egy kép és egy rövid szöveges bemutatkozás vagy. Kitartást és fel a fejjel! ;)

febr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem csinálsz rosszul, a gépeket erre találták fel, hogy szivassák az embereket.
febr. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán csinálsz semmit rosszul. Csupán még nem jöttél rá, hogy az internetes társkeresőzés egy átlagos kinézetű férfinek szinte szükségszerűen ilyen: időrabló és frusztráló. Én 3 évig társkeresőztem, és rá kellett jönnöm az alábbiakra:


1. A regisztrált nők jelentős része valójában nem társat keres. Unalmában szórakozik, vagy a hiúságát szeretné legyezgetni azzal, hogy udvaroltat magának. Vagy egy társkapcsolati kudarc után akar bizonyosságot szerezni arról, hogy ő még tetszhet a férfiaknak.


2. A profilok egy része teljesen kamu, s még az sem biztos, hogy nő áll mögöttük. Az internetről letöltött fényképek felhasnálásával szórakozik valaki.


3. Ha a profil maga nem is hamis, a megadott adatok egy része hamis. Tipikus az életkor, a gyermekek, és a testsúly letagadása. (Egy tíz éve készült, vagy egy manipulált fotóval az életkor letagadása könnyen megtehető.) Szerintem a profiloknak legalább felében van valami füllentés. Gondolhatod, hogy ezek a nők általában húzzák-halasztják a találkozást, mert a turpisság azonnal kiderülne, s abban reménykednek, hogy üzengetésekkel magukba bolondítanak, s így majd utólag megbocsátod nekik a csalást.


4. A legalább átlagos kinézetű nők minden nap annyi sok megkeresést kapnak újabb és újabb férfiaktól, amely egy ponton túl kezelhetetlenné válik. Egyszerűen lehetetlen egyszerre 15 férfival normálisan levelezni. Ezért vagy egy ponton túl nem válaszolnak, vagy mindenkinek csak kurta válaszokat adnak.


5. A fenn levő nők egy jelentős része nem véletlenül szorul arra, hogy hosszasan társkeresőzzön. Nyilván van, aki azért, mert szegény csúnyácska vagy százhúsz kiló. De ott vannak azok is, akik ugyan jól néznek ki, de rettentően válogatósak, csak az abszolút tökéletes férfi felel meg nekik. S természetesen ott vannak azok is, akiknek a természetük elviselhetetlen, vagy egyenesen lelkibetegek; gyakorlatilag képtelenek egy harmonikus kapcsolatra.


6. Nehogy azt gondold, hogy akivel hosszasan levelezgetsz, vagy akivel találkozol, az időközben, párhuzamosan nem levelezget más férfiakkal is, vagy nem válaszol újabb megkeresésekre. Sokan tartanak több vasat is a tűzben. S ha belép a képbe egy álomférfi, azonnal ejtve leszel. Még akkor is, ha már jó ideje leveleztek, vagy már akár többször találkoztatok is. Sokan ezt úgy csinálják, hogy ghostingolnak, azaz magyarázat nélkül eltűnnek.


Mindezek miatt azt lehet mondani, hogy egy átlagos férfinak nagyjából 100 kezdeményező üzenetet kell szétküldözgetnie, hogy azokból 10 normális, értelmes levelezgetés legyen. S abból a 10 levelezésből olyan 2-3 vezet egy első randihoz, s talán egyből lesz csak több találkozás. S arról már nem is beszéltem, hogy a több találkozás sem garancia arra, hogy komoly kapcsolat lesz. Meg kell tanulnod nem reménykedni, különben sokszor fogsz megsérülni és az önbecsülésed időnként padlót fog. Állhatatosan kell keresgélni, s fel kell vállalni annak a jelentős esélyét, hogy az egész társkeresőzésből akár éveken át egyetlen komoly kapcsolat sem lesz. Sajnos ez van.

febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyáltalán nem társkeresőkön kéne ismerkedni hanem a való világban, de nem mindenáron szex/kapcsolat céljából hanem csak ismerős/barát szinten nemtől függetlenül.

Az ismerős/barát által akármikor összeismerkedhetsz más emberekkel amiből 1 emberkével kialakulhat több. Ezzel nem azt "mondom", hogy most aki neked mint nő "barátkozz"/barátizónában köss ki, de fölösleges társkeresőkön húzni az időt - az okokat leírták följebb.


Egyébként ha te érzékeled, hogy nem halad semmire a beszélgetés, interview zajlik le helyette, talalozni 2 hét-1 hónapon belül nem akar a nő akkor zárd le a csetelgetést vele. Ez a hibád, reménykedsz, rá pazarlod az időd miközben csak időtöltés vagy számára.



Amúgy értem én a férfi oldalt, hogy nehéz felhívni a figyelmet, aláírom így van, de a női oldal se könnyű.

Képzeld el, hogy kapsz 1000 levelet, 2000 lájkot/kommentet és abból válogatnod kell, hogy ki a megfelelő számodra.

Rögtön kiesik több mint a fele és legvégül 2-5 marad, akivel lehetne több, de még az sem biztos.

Úgyhogy nem kéne azt állítani, hogy a nőknek könnyű, nagyon válogatósak, egy csomó férfi társkeresőkön csak szexet keres, némelyik még foglalt is.

Van olyan is, aki őrült, vagy ki tudja mi baja van.


Oda kell figyelni férfinak/nőnek, hogy kinek ad lehetőséget. Nem könnyebb az egyiknek, mindkettőnek nehéz csak a célhoz vezető út tér el!!!

febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

De ha nem hiszed el próbáld ki, a többi férfi is tegye meg. Regisztrálj nőként, tölts fel valamilyen képet netről aki szerinted jól néz ki, vagy akár kép nélkül cset oldalakon és meg fogod tudni miről írtam.

Azonnal rád írnak, likeolnak, szexre/szexchatre/webcamsexre hív a legtöbb férfi és válogasd ki közülük, aki szerinted okés.

Hajrá, próbálja ki minden férfi, értelemszerűen a célod párkapcsolat legyen. Milyen nehéz nőként IS társat találni.

febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha kicsit is normalis egy no, megkeresesek tomeget kapja tarskereson szoval eselyed sincs a kozelukbe jutni. A maradek marad aki dagadt ronda vagy valami mas gigszer van vele
febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

A társkeresők olyanok, mint a húspiac. A férfiak a termékek, nagy választékban vannak jelen, a nők a vásárlók.

A vásárlónak teljesen mindegy hogyan néz ki, milyen a személyisége, a stílusa stb. Ő csak bemegy és leemeli a polcról a legjobbat, ha talál jobbat akkor az előzőt visszateszi és inkább a jobbat választja értelemszerűen.

Ez azért is van, mert kb. 80%-a a társkerső felhasználóinak férfi, a maradék 20% nő és kamu profil vagy ilyen beépített, beetető profil.

Szóval nagyon kevés nőre jut nagyon sok férfi. Így nyilván a nők még az alapból előnyös helyzetükhöz képest is sokkal jobb pozícióban lesznek.

És nyilván a nők is a legjobbat akarják maguknak.

na most, általában társkeresőn ki a legjobb? Mivel KÉPEK alapján megy az ismerkedés, a jobbra-balra húzogatás ezért nyilván az lesz a legjobb aki általánosságban a legtöbb féle nőnek felel meg külsejét tekintve. Nyilván minden nőnek más az igénye külső terén, de azért lehet csinálni egy metsztet, amelyikbe ha valaki beletartozik akkor általánosságban véve elmondhatja, hogy tetszik a nőknek.

Innét jön a 80/20 vagy akár 80/10 (már vannak akik 80/5-öt írnak) szabály, mely szerint a nők 80% a férfiak csak 20 vagy 10%-át tartják egyáltalán vonzónak. Társkeresőkre ez fokozottan igaz.

Átlag férfiként a legtöbb esélyed úgy lesz, ha ismerősi, baráti társaságon keresztül, esetleg munkahelyen, iskolában szerencsés módon megismerkedsz valakivel akivel össze tudsz jönni. Random emberekhez odamenni nem szerencsés, ahhoz extrém jól kell kinézni.

Átlag alattiként pedig minden lehetőség felejtős csajnos. Férfiként a legkisebb testi hiba is óriási mértékben csökkenti az esélyed! Ha több is van akkor pedig inkább add fel.

febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy majdnem lehetetlen, de ez engem nem vígasztal sajnos. De akkor mégis mit kellene csinálnom? Mert ez teljesen lehúz, de ha meg nem próbálkozom akkor meg biztos, hogy a közeljövőben nem lesz senkim.


Már sokszor semmit sincs kedvem csinálni, csak bámulok ki a fejemből és pörög az agyam. Csinálnom kellene a dolgaimat, de semmihez nincs motivációm. Mintha egy rossz spirálban lennék, csak halmozódik minden, egyre rosszabb és egyre több negatív gondolat kavarog a fejem felett..:(

febr. 28. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Kinn a világban ismerkedj! Írtam már.


Neked nem jó a társkereső ezek szerint, mert nem akad hozzád való társ, vagy azért, mert más halássza el előled, vagy azért, mert nem hozzád passzoló nőket húzol jobbra, nem velük kéne foglalkozni, lehet a "feljebb elhelyezkedő polcokon" keresgélsz ahol semmi keresnivalód. Sok oka lehet miért nem jön össze.

De az nyilvánvaló, hogy azt csinálod rosszul, hogy erőlteted az ismerkedést/beszélgetést olyan nőkkel akik nem gondolják veled komolyan.


23 éves vagy, menj ki emberek közé, legyenek olyan hobbijaid és ismerkedj megfelelési kényszer nélkül.

febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!