Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Társkeresőn próbálok ismerkedni, de két hét után megint azt érzem, hogy kezdek kiégni, mert semmi nem jön össze. Kevés lájkom van, és akikre ráírok a többsége a 2-3 szavas semleges válaszoknál nem jut tovább. Miért ennyire nehéz megugrani ezt a szintet? Én írok mindig elsőre, nem egy "szia, mizu"-val, hanem rendesen mindenkinél próbáltam valami egyedit írni és elindítani az ismerkedést és vissza is írnak. De kb. az egész megakad mindig ott, hogy kérdezek-válaszol-kérdezek-válaszol-kérdezek-válaszol, hozzáteszek valami saját tapasztalatot, próbálom vinni a beszélgetést, leírom a saját gondolataimat, de erre is egy "ja értem" jön... Nem kérdeznek vissza, nem érdeklődnek és egy idő után már elhal az egész, mert nekem sincs kedvem folytatni.


Volt egy lány akivel több mint egy hónapig tök jól elvoltunk, de nem lett belőle semmi, mert még a találkozást se említette, meg mindig volt valami kifogás, hogy majd valamikor próbál időt szakítani rá. Elvoltunk egymással nagyon, meg kedvelt elvileg nagyon, de neki is elég volt a chatelés, mert ha én nem említem a találkozót akkor még hónapokig beszélgetünk a sz*ros telefonon. Nem mintha találkoztunk volna..


Kezdem azt érezni, hogy velem van valami baj, csak én nem veszem észre.. :( Egyébként is rosszul alakult az előző pár hónapom és már sokszor a sírás kerülget, hogy ennyire nem vagyok érdekes senkinek. :(


23f



febr. 28. 00:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 Nem "feljebb elhelyezkedő polcokon" keresgélek, azért próbálom belőni azt, hogy olyanokat húzzak jobbra akik velem "egy szinten" vannak vagy inkább lejjebb, csúnyábban mondva.


Vannak hobbijaim, kerékpározom rengeteget, imádok tekerni és túrázni, de azt a legtöbb ember nem szereti és ismerkedni is nehéz ezzel (?). Gondolkodtam rajta, hogy elkezdek valami sportot, de azt sem tudom, hogy mit kellene? Vagy önkénteskedni valahol. Egyetem mellett dolgozni is akarok, de órarendem miatt nehéz most ezt megoldani.. Az a baj, hogy egyedül nehezen fogok hozzá bármihez is és így kb. ugyan ott tartok..

febr. 28. 11:09
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező te meg túl fiatal vagy , és tudom h manapság ez a digitális világ a menő ismerkedesre

A helyedben eljárnek szórakozni, vagy edzesre a külvilág felé nyitni mert az hogy valakinek szimpatikus vagy úgyis élőben derül ki igazán!

febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Az online társkeresés kb. olyan, mint ha az utcán vagy egy nagy házibuliban próbálnál ismerkedni. A való életben való kapcsolatfelvétel nagy része sem vezet kapcsolathoz, hanem váltasz pár szót és elül a beszélgetés, és csak a kis részből lesz tartós beszélgetés, közös program és tartósabb kapcsoalt, esetleg párkapcsolat. Ez online sincs másként.
febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!