Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a lányok hogy nincs egy rendes pali sem, miközben azelőtt ignorálnak hogy kiderülne milyen is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

A férfiak le vannak hurrogva hogy egy match után nem írnak a lánynak, mégis hogy képzelik.


Általános tapasztalatom társkeresőkön hogy a nők match után

- vagy nem reagálnak

- vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e



márc. 2. 11:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
88%
Miért Tinderen ismerkedsz?
márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem csak Tinder, fb társkeresőn is. Manapság nehezebb élőben ismerkedni. Mindenki a telefonját bámulja és kínosnak érzem odamenni csak úgy lányokhoz. Régen divatosabb volt utcán beszélgetni, ma már nem
márc. 2. 11:16
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

2: Régebben odamentél? Mi történt azokkal a kapcsolataiddal?


Egyébként hiába rendes valaki, ha nem találod vonzónak. Gondolom ezzel egyet tudsz érteni, neked se kellene olyan nő, akihez nem vonzódsz.

márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az van, hogy mindenki túl gyorsan akarja eldönteni, hogy kivel kezdjen párkapcsolatot és nem áldoz elég időt a megismerésre, vagy elkezdi idealizálni, ha tényleg első blikkre tetszik neki, vagy pedig leírja. Az online ismerkedés férfi szempontból még inkább nehezített pálya, ott az arányok sem kedvezőek és tényleg minden a külsőn, a fotókon múlik. Meg kell próbálni szocializálódni, közösségbe járni, ahol vannak nők is, ott sokkal több esély van.
márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
73%

Ha lelécelnek, annak is van valami oka. Én soha nem kerestem neten társat, bár lehet egyszer majd kiváncsiságból felnézek. Mindenesetre, az ember akkor hagyja ott a beszélgetést, ha talál érdekesebbet, vagy van valami gondja az illetővel.

Barátnőm mulatott már cifrákat, ő szokott a neten ismerkedni. Sokszor egyszerűen a szóhasználat, stílus, vagy, ahogy a nyelvtant (nem) használja az illető már bőven elég ahhoz, hogy távozzon. Utóbbi nálad nem valószínű az alapján, amit itt írtál, de, bármi lehet jelzés értékű, amiért a másik lepattan

márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim válasza:
17%
Azert mert nem igy nezel ki: [link]
márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Régebben volt rá alkalom igen de aztán kiderült hogy nem passzoltunk össze. Nem értem. A match azért match mert a lány elhúzott jobbra, ergo fotók alapján tetszettem neki
márc. 2. 11:23
 8/49 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy értelmes, normális, jó humorú, művelt stb valaki, már egy-két mondatból is kiderül. Lehet, hogy az egy-két mondat csak szerinted normális, ha mindenki ignorál. Miket szoktál írni kb?
márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
63%
A társkeresőkön millió férfi jobbra húzza és a nő ugyanezt teszi. Jobbra húz, de megtart talonban hogyha másokkal nem jönne össze. Baráti társaságban kéne inkább ismerkedni.
márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
5-ös értem amit mondasz de alapvetően nálam nincsen probléma. Mint említettem azelőtt ignorálnak/ghostingolnak mielőtt kiderülhetne lényegében bármilyen fontos dolog rólam. Gyakorlatilag arra nincs alkalmam legtöbbször hogy megcsillantsam a humoros oldalamat. 1-2 normális mondatból nem hiszem hogy nagy következtetéseket érdemes/lehet levonni a másikról. Hogy úgy mondjam az elején sosem hagyok " támadófelületet " vagy indokot a lelécelésre
márc. 2. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!