Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a lányok hogy nincs egy rendes pali sem, miközben azelőtt ignorálnak hogy kiderülne milyen is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

A férfiak le vannak hurrogva hogy egy match után nem írnak a lánynak, mégis hogy képzelik.


Általános tapasztalatom társkeresőkön hogy a nők match után

- vagy nem reagálnak

- vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e



márc. 2. 11:12
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

28


Akkor viszont unalmas vagy. Vagy pedig nem komolyat keresnek az ottani nők.

A "társkereső" megnevezés félrevezető lehet, mert ez nem feltétlen azt jelenti, hogy ott egy élethosszig tartó kapcsolatot keresnek az emberek. Sőt, hát a tinder.....

márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
28-as: páran mindenkit jobbra húznak, vagy nem is nézik meg a képeket, max egyet, nem olvassák el a bemutatkozó szöveget, van ilyen nőben is. Meg a match nem valós idejű, az is lehet, hogy ő pl egy hete húzott jobbra, és már rég beszélget valaki mással.
márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

32



Ez meg a másik.

márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
30- az épp elég bizonyíték, hogy mindenki lelécel, akire ráírsz. De ha nem szeretnél segítséget, vagy használható válaszokat, akkor minek itt kérdezgetsz?
márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként hiába rendes valaki, ha nem találod vonzónak. Gondolom ezzel egyet tudsz érteni, neked se kellene olyan nő, akihez nem vonzódsz.


le írtam már ezerszer,nem lehet felfogni?ő legalább vonzódik sok nőhöz,hozzá senki

márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy akkor minek húzzák jobbra ha rá se nézett. Ennyire hülyék az emberek Tinderen? Nem tudom hogy megy ez, eletemben nem voltam rajta, de nem is fogok ha csak reflexből húzzák egymást jobbra.c
márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
30%

25- írj már példát a szerinted normális mondatokra, ami után lelécelnek a csajok. Én tőmondatban akkor válaszolok max, ha valaki sorvasztóan közhelyes, unalmas, vagy nevetséges. Ha meg creepy, vagy ilyen idióta -szia, hogy vagy, hogy telik a napod, csinos vagy, van kedved ismerkedni- agyhalál baromságokkal indít, arra nem is reagál szerintem senki.


a nők jobbak?rám írnak,köszönnek,én is,aztán várják hogy szórakoztassam őket

márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
68%

Én fent vagyok egy appon, de valójában nem akarok online ismerkedni, úgy általában nem sürgős ez a téma nekem, szóval inkább azt preferálnám, ha majd élőben kialakul valami. Ettől függetlenül néha ránézek, vissza is jelölök 1-1 embert, mert épp szimpatikusnak tűnik, de ezzel el is megy a kedvem a további erőfeszítésektől, semmi kedvem chatelgetni egy idegennel. Ez van.


De ott a másik lehetőség is, hogy valaki komolyan veszi, rendesen beszélget is emberekkel, akkor lehet, hogy másra koncentrál épp, alakul neki valami, úgyhogy rád épp nincs ideje, kedve. Én nem szoktam gyakran belépni, csak mondjuk kéthetente ha épp eszembe jut, de elég sokan jelölnek ennyi idő alatt, normális arcok, gondolom lehet azért találni köztük jó fejeket, szóval el tudom képzelni, hogy volt 3-4 arc, akikkel előbb kezdett beszélgetni és köztük van normális(nak tűnő), gondolom akkor kezdenek panaszkodni, amikor sorban derül ki mindenkiről, hogy amúgy hülye. Mert látom azért FB csoportokban, hogy hogy néznek ki ezek a társkeresős beszélgetések, a lányok leírják, hogy elsőre tök normálisnak tűnt, de gyakorlatilag a hatodik mondat után, ami egy teljesen ártatlan mittomén “szeretem a péksütit” kijelentés volt, a férfiak azonnal át tudnak ebből váltani a szex témára és azt reagálják, hogy “és az ágyban mit szeretsz?😈🤪” és hasonlók. Ezekből rengeteg van, és oké, fontos téma, de lehet, hogy esetleg először el akarjuk dönteni, hogy egyáltalán szexelnénk-e az illetővel, mielőtt a konkrét vágyainkat beszélnénk meg, mert ennyi erővel a városban is mászkálhatnánk “I❤️Anal” pólókban, ha ez nem lenne amúgy egy intim téma, ami nem mindenkire tartozik.


Szóval persze, lehet nem veled van a hiba, de a férfitársaid tesznek róla, hogy elmenjen az ember kedve a dologtól.

márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Ha valaki ghostingol akkor miért nem töröl ki? Azért mert szerinte kitörölni tahóság de ghostingolni nem? Ha kitörölne szó nélkül legalább látná hogy ki maradt a végén a rosta után. Ezt tényleg nem értem :D
márc. 2. 14:13
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell értened, semmi közöd hozzá.
márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!