Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a lányok hogy nincs egy rendes pali sem, miközben azelőtt ignorálnak hogy kiderülne milyen is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

A férfiak le vannak hurrogva hogy egy match után nem írnak a lánynak, mégis hogy képzelik.


Általános tapasztalatom társkeresőkön hogy a nők match után

- vagy nem reagálnak

- vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e



márc. 2. 11:12
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
65%

#20:


"Általános tapasztalatom társkeresőkön hogy a nők match után


- vagy nem reagálnak


- vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e"


Még arra se jönnek rá, hogy "unalmas" a kérdező. Két mondat után nem lehet!!!!

márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
83%

"vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e"


A külsőt érdekes módon nem írtad, pedig az a belépő. Hiába stimmel minden, ha egyszer nem keltesz vonzalmat, akkor nem fogsz kelleni.


Ami pedig a "rendes pasi" jelzőt illeti, az, amit a nők gondolnak erről, és az, amit a férfiak, az nem feltétlen egyezik.

márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
79%

19, az volt a kérdés eredetileg, hogy miért sírnak a nők, hogy nincs rendes pasi. Akire annyian írnak és annyi beszélgetést folytat, hogy ideje sincs újat megnyitni, gondolom nem sirdogál. Aki meg sirdogál, meg kéne neki a szórakoztatás, nem ignorálná a kérdezőt, ha érdekes lenne.

Emellett, nem tolom én senkire, de oka van annak, ha x kapós, y meg nem. Ennyit próbáltam átadni.

márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
21, kétlem, hogy a két mondat kifejezést szó szerint kéne venni.
márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

20-as


Igazad van hogy oka van, mint mindennek. Tehát simán lehet hogy időközben matchelt egy számára vonzóbb palival. Szerintem nem két mondatból derül ki hogy a másik unalmas vagy sem. Én általában nem tőmondatokban válaszolok, a nők zöme igen. Ergo a nők jóval unalmasabbnak szoktak lenni mint amit én prezentálok nekik 1-2 mondatban. Lényeg a lényeg, szerintem alapvetően senkit nem 2 normál mondat vagy kérdés alapján kellene megítélni. Ha már történt a neten legalább 10 mondatváltás akkor esetleg el lehet kezdeni megállapítani hogy unalmas az illető vagy sem. De könyörgöm, nem 2 mondatból

márc. 2. 11:52
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy azok hurrognak le, akik sírnak?

Le merném fogadni, hogy még csak nem is ismerik egymást ezek a lányok/nők.

márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
69%

25


"Ergo a nők jóval unalmasabbnak szoktak lenni mint amit én prezentálok nekik 1-2 mondatban. Lényeg a lényeg, szerintem alapvetően senkit nem 2 normál mondat vagy kérdés alapján kellene megítélni. Ha már történt a neten legalább 10 mondatváltás akkor esetleg el lehet kezdeni megállapítani hogy unalmas az illető vagy sem. De könyörgöm, nem 2 mondatból"



Megint nem esett szó a külsőről, még egyszer leírom.

Ha tetszel a nőknek, vonzó vagy, akkor bármit is mondasz, nyert ügyed van (kivéve ha valami irreálisan nagy f*szságot mondasz neki), ha pedig nem tetszel a nőnek, akkor a fejed tetejére állhatsz SEM fogsz kelleni.

Olyan nehéz ezt megérteni?

márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
27-es. Azt ugye érted hogy ezeknek a nőknek is jobbra kell húznia engem? Ha nem tetszenék balra húzna
márc. 2. 11:59
 29/49 anonim ***** válasza:
72%
25- írj már példát a szerinted normális mondatokra, ami után lelécelnek a csajok. Én tőmondatban akkor válaszolok max, ha valaki sorvasztóan közhelyes, unalmas, vagy nevetséges. Ha meg creepy, vagy ilyen idióta -szia, hogy vagy, hogy telik a napod, csinos vagy, van kedved ismerkedni- agyhalál baromságokkal indít, arra nem is reagál szerintem senki.
márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
29-es sosem indítok azokkal amiket írtál. Viszont nem kell bizonygatnom semmit
márc. 2. 12:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!