Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a lányok hogy nincs egy rendes pali sem, miközben azelőtt ignorálnak hogy kiderülne milyen is vagyok valójában?

Figyelt kérdés

A férfiak le vannak hurrogva hogy egy match után nem írnak a lánynak, mégis hogy képzelik.


Általános tapasztalatom társkeresőkön hogy a nők match után

- vagy nem reagálnak

- vagy 1-2 normális mondatváltás után lelécelnek, törölnek, még azelőtt hogy kiderülne mi a foglalkozásom, mennyit keresek, van-e diplomám, milyen hobbijaim vannak, mennyire vagyok megbízható, csak a szexre utazom-e, rendes és vicces vagyok-e



márc. 2. 11:12
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Én utálom a netes ismerkedést, jó lenne ha inkább a való világban élnének az emberek és nem jobbra balra húzogatnánk egymást, mintha egy katalógusból válogatnank
márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim válasza:
0%

azt azer ne tegyuk felre broderjeim, hogyha mi kernenk oneletrajzot , hogy a csajnak legyen kacagni valo humorja, ertelmes legyen, muvelt kulturalt, milyen egyetemre jar esperanto szakra vagy villamosmernokire akkor azert csajbrodernoim azonnal dobnak a csavot


meg most valljuk be oszinten. ugye hogy hulyen is hangzik hogy ilyen elvarasi legyenek egy sracnak. mind a ket nem huzza ilyenkor a szajat meg en is.

márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
8-as, persze lehet egyből azt mondani hogy biztosan bennem a hiba. Igazából aki használt társkeresőt szerintem belátja hogy a legtöbb nő passzív ámde minden kis dologra már ugrik vagy akár ghostingol. A férfi pedig mint majom a porondon próbálja fenntartani a beszélgetést mert a nők nagy része egy kérdésre sem méltatja az embert. Nekem ez a tapasztalatom. Biztosan csúnya vagyok? Hát de ő is elhúzott jobbra :D
márc. 2. 11:31
 14/49 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, én értem amit írsz, de akkor is oka van. Itt mi nem fogjuk tudni 0 infó alapján megmomdani, hogy az a pár, vagy sok nő, aki így tett, miért tette. Ha akarod, másolj be megszakadt beszélgetéseket, azzal már talán megyünk valamire. De, még ez se biztos.

Az az egy biztos, hogy nem kötötted le ezeket a nőket valamiért.

márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
34%

Nőként írom, hogy a szingli nők kb 80%-a hülye, vagy simán csak unatkozik.

Itt is olvastam már néhány olyan posztot csajoktól, hogy csak unaloműzés miatt járnak fel tinderre.

Bi vagyok, szoktam lányokkal is ismerkedni. Nagyon sok egyoldalú beszélgetés van. Rendesen látszik, hogy unatkozik.és tőlem várja el hogy szórakoztassam. Nem kérdez, nem érdeklődik, nem dob fel témát, tő mondatokban válaszol. Aztán ghostingol.


A másik része a csajoknak (baráti társaság szingli csajainak és rokonok megfigyelése alapján) meg túl nagy elvárásokat támaszt.

De a tinderen és a fb-on inkább az unatkozók vannak többségben.


Ha mindenképpen online akarsz ismerkedni, akkor olyan felületet válassz, ahol adva van egy tevékenység, téma. Valami online játék chat mezője. Olyan fb csoport aminek érdekel a témája. Jó, így több olyanba fogsz belefutni akik amúgy nem keresnek kapcsolatot, de ha mégis igen, akkor van téma már. Remélhetőleg

márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

13: Férfiak többsége mindenkit jobbrahúz és egyéjszakást keres. Éppen ezért egy átlagos nőnek sokszor annyi a találata, mint egy átlagos férfinak. Pontosan ezért online egy nőnek magasabbak az elvárásai, ha nem írsz valami izgalmasat, nem vagy jóképűbb a másik 100 férfinál, akkor nem veled fog beszélgetni.


Amit viszont nem értek, hogy miért használod továbbra is az online társkereső appot, ha ilyen negatív tapasztalatod van vele és nincs ott normális, neked való nő? Hatványozottan nehezebb becsajozni mint élőben és teljesen felesleges ott lenned, ha ilyen frusztrációt vált ki belőled, mert még az egészséged is rámegy!

márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
14-es, értem hogy számodra elképzelhetetlen hogy a társkeresőn a nők sokszor ok nélkül ignorálnak/ghostingolnak. Be tudnék másolni beszélgetést de nem szeretnék. Talán az írásképemből kiderülhet számodra is hogy nem a ,, dejóvagy hajjakmeg " kategóriás ismerkedési szövegeket szoktam tolni. Normálisan szoktam beszélgetni mindenkivel és én speciel senkit nem ignorálok kivéve ha tényleg valós okot ad rá. Mint mondtam én igyekszem nem adni okot rá. Ezt vagy elhiszed vagy nem, ez már a te dolgod
márc. 2. 11:40
 18/49 anonim ***** válasza:

Nemtom,én sokféle csajjal találkozom neten,nem fektetek bele túl sok energiát, így is vannak akik folyton írogatnak és inkább ők erőltetik a beszélgetést, meg persze olyan is van,aki csak tőszavakban válaszolgat 2-3 naponta.

Nyilván aki napi 100 üzenetet kap,annak nem lesz ideje,energiája mindegyikre normálisan,értelmesen válaszolni, így a jobb csajoknál valszeg ezért jönnek ritkán és minimalista válaszok. A kevésbé jó csajokat viszont néha le se lehet vakarni. Szóval ez nemtől függetlenül oda-vissza működik,h mindenki leginkább a jobb kinézetűeket veszi észre, legalábbis ha magamból indulok ki. Szerencsére én jól nézek ki, így fordulhat elő,h egy-egy jobb csaj is válaszolgat, más kérdés,h a bőség zavarában biztos vannak olyanok,akiknek bejönnék,de egyszerűen nincs rá kapacitásuk,h egyáltalán elolvassák az üzenetem,vagy megnézzék a profilom.

márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
29%

#14:


Én nem értem miért a kérdezőre tolod, hogy ő követte el a hibát és azért nem kell miközben vannak olyan esetek, hogy megtörtént a match és mégse ír még egy betűt se a nő. Azt mivel magyarázod ki? :DDD


Egyértelmű a helyzet. Annyi férfi szórakoztatja a nőket, hogy nincs szükségük több férfira. De azért megtartják a talonban. Ennyi.

márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
70%

17, akkor mindenki ok nélkül lép le. Nekem így is megfelel. Csak irracionális.

Abban azért kiegyezhetünk, hogy, ha egy beszélgetés leköt, érdekel, izgalmas, akkor nem lép le egyik fél sem? Valószínűleg ezt a szintet nem éred el. Erre céloztam, mert, azt fentebb, már írtam, hogy az írásképed, nyelvtan, szóhasználat rendben van. Valószínűleg unalmas vagy.

márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!