Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki ismerte meg a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sergio Sergio kérdése:

Valaki ismerte meg a párját aki anyaotthonban élt? Hogy működik ott az ismerkedés és esetleg a távozás ha a nő és a gyereke hozzám költöznek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs sikerem a társkeresésben, és haverom is mondta hogy holnap menjek át vele anyaotthonba van egy a közelben, aztán próbáljam meg hát ha...Szóval érdekelne a véleményetek hogy aki esetleg ott ismerte meg párját mi a véleménye
márc. 3. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Azt ugye vágod, hogy nem egy kisállat menhely???
márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Kérdező, ne már... de tényleg. :)
márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Minden délután 2 es 4 között be lehet menni családot választani. Ha megvan a kiválasztott, csak aláírod és már viheted is.🤦🏽‍♀️

Ne legyél már ennyire ostoba!

márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
78%

Gondolod azok a nők már elég kétsègbeesettek ahhoz, hogy akárkivel összebútorozzanak?

Valamiért rögtön az a rész ugrott be az Ünneprontók ünnepe c. filmből, amikor temetésre mentek nőket felszedni.

márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de gáz vagy.
márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én majdnem anyaotthonba kerültem. Szerinted nem lesz fura azoknak a nőknek hogy onnan akarsz válogatni? Sérült kiszolgáltatott nők közül?

Vagy annyira csúnya vagy hogy azt gondolod az ottlévők lejebb adják az igényt vagy te is egy bántalmazó aki kiszolgáltatott nőket keres.

Soha nem állnék veled szóba se.

márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most tényleg komoly kérdés? Vannak emberek amik ezen a szinten élnek? 😥🤦 Édes Istenem....
márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ott.Biztos találnál nőt,de nem biztos,hogy jól járnál.
márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!