Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat?Miért hagy figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat?Miért hagy figyelmen kívül?miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 3 gyerekes apukat végül úgy alakult hogy többet akartunk.3x beszéltünk meg találkozót de előtte mindig eltünt,nem mondta le csak felszivodot.Mindig én kerestem,majd mikor eljott velem aludt is,osszebujva 3x csókolt meg mielőtt kimenet az ajtón. Majd újból felszivoditt.Akkor írtam többet nem talalkozunk, nem engedett el.Majd újabb randi és ugyanaz a forgatokonyv, felszivodik előtte és nem jön el.Mindig figyelmen kívül hagy utána de elengedni nem tud,hiába kérem mondja hogy nem akar stb,de csak hallgat.Sosem kért semmiért bocsánatot és magyarázatot sem ad semmire, inkább nem válaszol...
márc. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
*hasznosat
márc. 3. 23:00
 12/55 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nem enged el?

Már az első felszívódás utan hagynod kellett volna.

márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
94%

"6 év után először csalta meg a feleségét velem."


Igen 🤣 és persze egy harpia nő és szex sincs közöttük.🤣

márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

Persze és a gyerekeket a gólya, hozta!?...nem vagyok ennyire hülye.

Most tényleg senki nem érti hogy mire vagyok kivancsi és nem tud nekem normális választ adni,ami részben vagy teljes egészében kielégítő?Inkább férfiak véleménye érdekel, ők ilyenek...biztos van itt házas szeretnél.stb

márc. 4. 00:01
 15/55 A kérdező kommentje:
*házas szeretővel vagy valami hasonló
márc. 4. 00:05
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Te rohansz a pasi után folyamat. Semmi nem történt volna, ha te nem erőlteted. Egyszerűen csak megdugott, ha már annyira ragaszkodtál hozzá. És semmibe vesz. A legalapvetőbb illemet sem tartja be.

El nem tudom képzelni, mi vonzó egy ilyen félre qró, tahó pasiban.

márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmes vagy neki, mert mindent megteszel , mert jó vagy neki gyerekekkel, és mert nem kell neked máas.


könyörgöm mit kell ezen magyarázni?


Felnőtt nő vagy, nem?


A hülye is érti miről van szó.


Tárj észhez angyalom!

márc. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
91%
Ott vagy, amikor nincs kéznél más, hogy ürítsen. Ezen mit kellene eldöntenie? Alapvető emberi tisztelet nincs benne irántad. Bár mondjuk én se tudnálak tisztelni. De még mondjuk használni sem annyira gáz, hogy nincs semmi tartásod.
márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, de hát csak szexre tart. Ha nem leszel neki mint szerető akkor majd keresgél mást, bár nincs kizárva, hogy nincs más szeretője rajtad kívül. Amúgy nem tart ő téged vissza te mászol vissza ő hozzá, elfogadja amit kínálsz neki az ezüst tálcán. Ennyi.
márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azért nem lép, mert minek lépne? Amit akar, tehát a dugást veled, minden kötelezettség nélkül így is megkapja. Amikor akarja, simán alá fekszel, vagy felé.

Az, hogy te oda vissza vagy érte, semmit nem jelent. Ez csak egyoldalú. Tehát, ideje elfelejtened a nagy kölcsönös szerelmet és tovább lépned, ha ezt kevésnek tartod, amit kapsz tőle, az időnként rendelkezésedre bocsátott farkát.

A mesevilág nagyon szép, de a valóságban nem úgy megy mint ott. Ezzel szembe kell nézned, ha tetszik, ha nem. Mondjuk felőlem képzeleghetsz, álmodozhatsz életed végéig is, ez már a te ostobaságod.

És nincsen olyan, hogy valaki nem enged el. Nem tudom ki az a barom, aki ezt kitalálta, mert nem te vagy az első akitől ekkora marhaságot olvastam, hallottam. Kb. olyan szint, mint a nem enged elválni. A bíróság bizony elválaszt, akkor is ha az egyik fél tiltakozik a válás ellen. Elég ha az egyik fél válni akar.

A te esetedben is saját magad korlátozod be emellé a marha mellé. Nyugodjál meg, ha csak 1x is keményen határozottan kijelentenéd neki, hogy a jövőben felőled a kútba is

ugorhat, a továbbiakban magasról

szarna a fejedre. Ehelyett szétrakod neki, amikor őfelségének éppen hiánya van. Persze, hogy nem vesz komolyan.

Tudom, hogy nem esik jól, hogy nem azt olvasod itt, hogy deszerettéged, mert ugye jó lett volna hamis illúziókban élned még, de az élet nem tündérmese babám.Ideje felébredned.

N

márc. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!