Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat?Miért hagy figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat?Miért hagy figyelmen kívül?miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 3 gyerekes apukat végül úgy alakult hogy többet akartunk.3x beszéltünk meg találkozót de előtte mindig eltünt,nem mondta le csak felszivodot.Mindig én kerestem,majd mikor eljott velem aludt is,osszebujva 3x csókolt meg mielőtt kimenet az ajtón. Majd újból felszivoditt.Akkor írtam többet nem talalkozunk, nem engedett el.Majd újabb randi és ugyanaz a forgatokonyv, felszivodik előtte és nem jön el.Mindig figyelmen kívül hagy utána de elengedni nem tud,hiába kérem mondja hogy nem akar stb,de csak hallgat.Sosem kért semmiért bocsánatot és magyarázatot sem ad semmire, inkább nem válaszol...
márc. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem ezt a "nem enged el" dolgot, mikor nem is jelentkezik, ha nem írsz rá.
márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
Hagyd a fenébe.
márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
80%
Talán nem a néni férjét kellene kölcsönvenned, szerezhetnél sajátot. Kocsival is csak akkor jársz ha a szomszédét lenyúlod egy kis időre?
márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Már vártam az epés megjegyzeket, hogy miért a másé kell!?Mert nekem az a kényelmes...és igen nekem és nem neki!

Engem ezzel a kérdéssel csak annyi lenne a szándékom megtudni, hogy miért nehéz őszintének lenni.Fefiak tökösek vagytok mikor félre kell dugni de mikor konfrontálodni kell akkor meg csend van!Ez bosszant,speciel enegem!Csak megerteni akarom hogy miért jobb a csend az őszintesegnel.

Ja...meg csak annyit nem én akartam elvenni az asszonytól,ő jött magától.En csak azt akarom amit eddig is adott CSAK nem értem miért nem kommunikál...nem várok tőle semmit csak,hogy mondja mit akar.

Na ferfiak,miért nem teszi meg?ez érdekelne!

márc. 4. 14:54
 25/55 anonim ***** válasza:
82%
Mert a csend beszél helyette. Azt mondja, nem kellesz! Bosszant? :)
márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig figyelmen kívül hagy utána de elengedni nem tud"


Ha figyelmen kívül hagy, akkor elengedett. Minek nyomulsz? Nincs semmi önbecsülésed?

márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

Persze hogy bosszant!kit ne bosszantana!?

Én a szavakból értek...a semmiből nem!

Szerintem pont ezért hallgat..🤔

márc. 4. 17:30
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Magad írtad, mindig te keresed őt, randi előtt felszívódik. Egyértelmű,hogy nem igazán érdekled. Azért nagy kegyesen megdugott, ha mar annyit nyaggattad, de ennyi. Ha csak szexet tervezne veled, akkor keresne, hogy megbeszéljétek az időpontot, de még ezt sem teszi.

N40

márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Amúgy nem egy beszédes figura és eléggé "szengyenlős" pl telefonon sosem lehetett vele szexről beszélni vagy ilyenekről minden másról igen de nagyon keveset...irni is keveset írt róla de az ágyban...
márc. 4. 17:40
 30/55 A kérdező kommentje:

N40

Fene se tudja mit akar!?Ez a baj!

Ok ha nem akar semmit akkor miért nem mondja meg?

Mindig ő akar talizni, nem én!?

Inkább arra gondolok hogy akarja is meg nem is...

Mikor velem volt nem úgy láttam hogy annyira nem akarta!?

És az osszebujva alvás és ha megebredtem akkor csók az ajkamra vagy puszi a homlokomra!?

Bucsuzaskor 3x húz magához és csókol meg!?ezek azért eléggé osszezavarnak.Volt már több sexre alapuló kapcsolatom de egyik sem volt ilyen...!?

Nézetek hülyének és naivnak de én nem hinném hogy ilyen egyszerű lenne ez az ügy mint ahogy gondoljatok?!

márc. 4. 17:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!