Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat?Miért hagy figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat?Miért hagy figyelmen kívül?miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 3 gyerekes apukat végül úgy alakult hogy többet akartunk.3x beszéltünk meg találkozót de előtte mindig eltünt,nem mondta le csak felszivodot.Mindig én kerestem,majd mikor eljott velem aludt is,osszebujva 3x csókolt meg mielőtt kimenet az ajtón. Majd újból felszivoditt.Akkor írtam többet nem talalkozunk, nem engedett el.Majd újabb randi és ugyanaz a forgatokonyv, felszivodik előtte és nem jön el.Mindig figyelmen kívül hagy utána de elengedni nem tud,hiába kérem mondja hogy nem akar stb,de csak hallgat.Sosem kért semmiért bocsánatot és magyarázatot sem ad semmire, inkább nem válaszol...
márc. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
62%
Te egészen biztosan el vagy b.szva. Most komolyan, egy csalótól vár őszinteséget egy másik csaló?
márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

"csak az tud ellenallni aki mindent megkap otthon,bocsi"

Rengeteg ember csak azért csal, mert éppen ahhoz van kedve, vagy pont van lehetősége.Jellemfüggő. Ez a otthon nem kap meg mindent, nem teljesen fedi a valóságot. Akkor is félremegy, ha otthon a másik egy szexőrült, mindennap és mindent ki lehet élni vele. De van egy bibi, csak egy teste, nemi szerve van. Másikat csak máshol kaphat.

Felejtsük már el végre ezt a jóllakott kutya nem megy máshova c. baromságot! Elmegy az, ha van lehetősége.

márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Igen,pontosan így van!?Csaló csalotol vár öszinteseget!Miért ne?Ja és nem vagyok elbaszva,csak AKAROM tudni hogy mi folyik körülöttem.Teny hogy vannak olyan férfiak,nők akik nem tudnak hűségesek lenni senkihez hisz magukhoz sem azok.Sok ilyet ismerek!De magukat verik át, nem csak a társukat!Miért mert nem tudják elképzeni azt hogy meg lehet kapni mindent egy helyen!Ha Ő nem ad meg mindent mindig hiány érzeted lesz,mindig kell valami valaki. Nos én sosem csaltam meg senkit inkább kileptem de megvádolva mindig megvoltam!Ezért nem is kell egy kapcsolat ami arra épül hogy együtt vagytok!Minek?Hogy hazudjunk, kinlodjunk...kell a fenének. Az ember túl önző ahhoz,hogy saját vágyait elnyomja egy másik ember miatt!

Mindig csak adtam és adtam...mostmar nem akarok adni csak kapni...a szivemet kibaszom a kukába és élek.

Inkább örökre egyedül mint kapcsolatban boldogtalanul.

Ez az apa elcsavarta a fejem, hogy tört volna el a keze mikor rám írt!De...én meg megtalalhatom azt és önmagam amire vagyom mert őszinte vagyok legalább magamhoz megha el is gyengülök egy jó fasz miatt...

márc. 5. 10:46
 44/55 anonim ***** válasza:

Kapcsolat nélkül is kínlódsz, a helyzet az.

Apával meg nem volt kötelező szóba állnod. Kefélni meg pláne nem. Te döntésed volt, hogy mégis. Itt a következménye.

márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Akkor adtál volna meg te mindent a pasijaidnak, az érvelésed szerint akkor nem csaltak volna meg. AKAROM, mi? Talán akkor toporzékolj egyet az ajtaja előtt, csak megmagyarázza mit miért csinál.
márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Nem adtam nekik csak annyit amennyit erdemeltek!Tudom mit nem adtam meg nekik ezert vagyunk mar külön,ezert hivjak őket exnek,mert oda valók. Toporzekoljon az akinek 8 anyja van...miért olyan nehéz felfogni NEKTEK hogy úgy érzem jogom van tudni azt hogy mi miért történik körülöttem.
márc. 5. 11:50
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Magad mondod, csak a javát akarod az életnek. Olyan nincs. Van az affér a nős emberrel majd a picsogás. Ez ilyen.
márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Van benne valami!Nyilván mindenki csak a jót akarja,én is...az a baj hogy alapjában nem csak a hazas pasikkal van baj...alapjáraton, a pasikkal!Kelletik magukat mint valami rossz kur..k!Addig míg én tudom hogy mit vagy éppen kit akarok, addig ők...hát semmit,várnak...ugráljál értük másképp dobbantanak.Ez a tapasztalat. Jól elb...tuk őket mi nők az biztos ...
márc. 5. 12:11
 49/55 anonim ***** válasza:

Igen, sok nő elkúrta őket, mert minden tettüket következmények nélkül hagyta. És azért is, mert lehetőséget adott nekik arra, hogy félrekúrhassanak. Ugyan nem a legjobb, ha csak azért nem kefélnek félre, mert nem áll le velük senki, de így nem is voltak képesek megtanulni felülkerekedni a farkukon. És amíg lesz, aki leáll velük, addig nem is fognak uralkodni magukon. Minek, ha Gizi, Rozi, Joli, stb. elérhető egy kis szórakozásra, amikor feláll nekik?

Te kérdező, pont ez a kategória vagy.

márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló...lehet,hogy "Gizi" vagyok sőt biztos...akkor elarulok neked egy titkot,ne legyél szingli...egy bizonyos kor,idő után nem nagyon tudsz válogatni...házas, elvált, a szingli az jobb ha az is marad és a bu..ik maradnak...lehet valaogatni. Mivel egy percet sem jártál a cipőmben nem tudhatod mit miért teszek,tettem...de nyugodtan a szálkát...bizonyára megcsaltak,sajnálom engem is...és,őt is meg fogják meg a másikat is.Hidd el jobb a csalónak lenni mint a megcsaltnak 🤪
márc. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!