Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat?Miért hagy figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat?Miért hagy figyelmen kívül?miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 3 gyerekes apukat végül úgy alakult hogy többet akartunk.3x beszéltünk meg találkozót de előtte mindig eltünt,nem mondta le csak felszivodot.Mindig én kerestem,majd mikor eljott velem aludt is,osszebujva 3x csókolt meg mielőtt kimenet az ajtón. Majd újból felszivoditt.Akkor írtam többet nem talalkozunk, nem engedett el.Majd újabb randi és ugyanaz a forgatokonyv, felszivodik előtte és nem jön el.Mindig figyelmen kívül hagy utána de elengedni nem tud,hiába kérem mondja hogy nem akar stb,de csak hallgat.Sosem kért semmiért bocsánatot és magyarázatot sem ad semmire, inkább nem válaszol...
márc. 3. 21:44
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ringasd magad tovább a képzeletedben. Itt aztán őszintén leszarja mindenki, ezt nyugodtan fel is írhatod a falra, ha úgy könnyebb lesz megjegyezni.
márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

"ezek azért eléggé osszezavarnak"


Ne zavarjanak. Van, aki ilyen szexkapcsolatban is. A szexkapcsolat nem azt jelenti, hogy úgy bánunk a másikkal, mint egy fabábúval.

márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

"mindig ő akart talizni, nem én"


Ez erősen ellentmond annak, hogy "Felszívódott...Mindig én kerestem"

Igazából semmit nem akartad tőled, de ha már ilyen eltökélten rá tukmáltad magad, akkor gondolta, miért ne dugjon meg.

Aki meg ráerőszakolja magát a másikra, az saját magát árazza be. Nem fog veled másként bánni.

márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

Valójában teljesen igazatok van!

Valójában tényleg én akarom,akartam ezt az egészet és ő egy idő után csak nem állt ellen a vagyainak,nekem.

Jó szórakozási tényező vagyok akit bármikor megkaphat...mert így intéztem magamnak.Nem ringatom én semmibe magam csupán csak érteni szeretném őt...de...valaszaitokat olvasva már inkább már semmit sem akarok tudni.Csak túl lenni rajta!Én túl jó vagyok ahhoz,hogy ezt erdemeljem tőle,de túl rossz ahhoz hogy bármire is magyarazatott kapják.

Nehéz elhinni...felfogni de az igazság az aki nem keress az nem is akar!Ragaszkodni olyanhoz aki csak el vesz és nem ad semmit a világ legnagyobb ostobasága...

márc. 4. 21:14
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell végre megértened, hogy részéről ez max. szex, és ennyi. Ha nem futnál utána, akkor még ennyi sem lenne.Az, hogy megpuszil utána, egy normális lezárása a szexuális aktusnak. Ennyi kultúra azért van ebben az emberben, hogy nem kimászik simán csak mellőled az ágyból, szó nélkül, mint sokan teszik. Nem kell ebbe többet bele

látni. A többi kandúrban akikkel keféltél, még ennyi kultúra sem volt. Nem egyformán viselkedik minden ember. Nincsen törvény arra, hogy mezei szexkapcsolatban nem lehet kedvesebben viselkedni szex után, mint egy érzelmesebb kapcsolatban. De nyugodtan képzelhetsz többet ebbe az egészbe, ha mindenáron áltatni akarod magad. Az a te dolgod, hogy mennyire akarod, és mennyi ideig szívatni saját magad a romantikus képzelgéseid miatt. Senkit sem

lehet megmenteni önmagától.

Magyarázatot meg nem fog adni, mert nem kötődik hozzád olyan szinten, hogy a viselkedését megindokolja. Ez van babám. Fogadd el. Ha meg nem megy ez neked, akkor ne csapódj bele ebbe a fajta kevésbé érzelmes kapcsolatba. Ez csak olyanoknak való, akik helyén tudják kezelni a dolgokat. Te a jelek szerint erre képtelen vagy.

márc. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

A válaszomat 8 évig tartó szeretőség után írtam neked. Tehát nem teljesen tapasztalatlanul. Nálunk érdekes keveréke volt a szexkapcsolatnak, haverságnak, barátságnak az egész történet. És kb. 10 találkozóból 3 nem is jutott el a szexig. Olykor-olykor csak beszélgetés volt köztünk. Tisztelettel bántunk egymással, de ez nem minden ilyen típusú kapcsolatban van jelen mindkét félben, hanem sokszor csak az egyik fél ilyen, vagy éppen egyik sem. Ennek ellenére a vége mégis olyan lett, amilyen. Tehát semmilyen indok, még egy pá sem volt részéről, amikor magában eldöntötte, hogy neki elég volt. Tudta, hogy nekem elég annyi is, hogy nem akarja tovább folytatni, az mindegy, hogy miért. Mégsem mondta ki. 2 éve történt, de mégsem rágódok rajta, mert teljesen felesleges. És nem is keresgélem, hogy deméé???? Tégy te is így. Bár én azt látom, hogy te belezúgtál, ezért nem bírod a tényeket elfogadni. Viszont hiába vannak érzelmeid, ez teljesen egyoldalú. Ő sosem fogja viszonozni. Ideje összeszedni az önbecsülésed maradékát, tehát nem futsz olyan szekér után, ami nem vesz fel.

márc. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Nagy a valószínűsége,hogy olyan szinten megbabonázott,hogy olyan dolgokat hiszek ami nincs és sosem volt.Igazatok van mindenben...nehéz elfogadnom de azon leszek,hogy elfelejtsem.Valahol biztos ott van az a személy aki nem játékszernek használna és tisztel annyira,hogy őszinten beismerje mit is akar tőlem, hogy én ne történetek gyártsak a fejemben.Sok csalódás ért már és rengeteg rossz döntést hoztam, és szerintem Ő is az egyik rossz döntésem következménye. Talán az is felmérés 1-2 emberben hogy miért akartam része lenni egy olyan "kapcsolatnak" ahol csak masodhegedűs lehetek!?...mert kényelmesnek tűnt!Nekem nincs szükségem senki problémáira, sem a vivodasaira csak a jót szerettem volna megosztani pici tőrödéssel...de itt,tőle semmit nem kaptam, semmit és sosem fogok!Akarni és akarva lenni nem ugyanaz...nem vagyok én buta nő,csak rohadt optimista és nagyon naiv.Tul hamar bizok és hamar kiadom magam..itt a hiba...
márc. 5. 06:38
 38/55 anonim ***** válasza:
Még mindig nem esik le, hogy ebben a történetben nem téged kellene sajnálni?
márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Nézd, hiába gondoltad, hogy ez kényelmes lesz majd, amint látod nem lett az. Ez a fajta kapcsolat nagyon rizikós, főleg egy olyan embernek, aki nem képes kontrollálni az érzéseit sehogysem. Már akkor ki kellett volna szállnod ebből, amikor a szex kívül mást is elkezdtél akarni. Ehelyett vártad a csodát, ami nem létezik. Az ilyen pasasok nem árulnak zsákbamacskát. Megkaphatod, de csak a farkát meg a száját. És ezeket máshol is használja közben bármit is beszél.

Nőj fel lányom és ne családos, vagy abból kilépett pasasokkal

próbálkozz. A naivitásodon csak te tudsz javítani. Az eset most jó lecke volt arra, hogy többé ne menj bele abba, ami meghaladja a képességeidet.

És szerintem ebben a történetben senki nincsen aki sajnálható lenne bármilyen szinten is a felnőttek közül.

márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Kit kellene sajnálni!?...a csaladott esetleg!?...mintha ők lennének az egyetlenek ezen a világon akik így jártak...ez az élet ilyen!El vagyunk baszva!Én is ők is,mindenki!Nem sajnalatra vágyom...és sosem vagytam csak simán őszinte szavakra, mindegy hogy mi az!

Amúgy feleségek...ha megcsalnak TE vagy a hibás, a cédák,szinglik,elváltak stb tálcán kínálják magukat csak az tud ellenallni aki mindent megkap otthon,bocsi

márc. 5. 10:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!