Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy állítólag vannak olyan pasik, akik hosszabb ideje egyedül vannak és meg szex sem jut nekik, pedig próbálkoznak, ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
márc. 4. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy lehetséges, ahogy nők is vannak, akiknél senki sem próbálkozik szinte, pedig szeretné.
márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De basszus manapság mindenhol lehet találni egy nőt 😁
márc. 4. 13:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben létezik. Igen, mindenhol lehet találni nőt, de egy kapcsolathoz az kell, hogy ő is akarja. Na, ezzel szokott gond lenni.
márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

3

Létezhet igen. Én örülnék a legjobban annak, ha nagyobb számban lennének azok a csajok, akik szimpla szexbe vagy szexkapcsolatba belemennének.

márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Létezhet. Nem vonzó, fizetős nőre meg nem telik.
márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Szexkapcsolatom nekem is volt, de az olyan pasi volt akitől elájulsz.

Nőknek is van ilyen , na de nem a kirohadt fogazatú , pókhasú, vagy a 20 dekás görbe hátú büdös szájú szomszéd gyerekkel.

márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"szex sem jut nekik"


Jut: maximum a repeta a menzán.


Csak szexhez sokkal jobb külső kell. Egy elfogadható külsővel, jó belső tulajdonságokkal lehet barátnőt találni.

márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Elég sok olyan van, aki nem tetszik a nőknek, de ha nagyon kívánja a szexet, akkor csak elmegy néha prostihoz. Aki oda sem megy, az szerintem már lemondott az egészről.
márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Egy ismerősöm három éve van egyedül és sokszor panaszkodik, hogy még csak egy randiig sem tud eljutni senkivel, hiábatárskeresőzik naphosszat. Bár nem csoda, mert 53 éves, két éve munkanélküli, alacsony, kopasz és kövér.
márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!