Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy állítólag vannak olyan pasik, akik hosszabb ideje egyedül vannak és meg szex sem jut nekik, pedig próbálkoznak, ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
márc. 4. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan már 3 évnél tartok, de nem is ismerkedek. Két éve volt egy egyoldalú orál és ennyi. Már eljutottam oda, hogy tartok az egész dologtól, hogy kevés leszek méretben (sajnos több alkalommal is rossz tapasztalatom van ilyen téren), hogy hamar elélvezek vagy egyáltalán fel se áll.
márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem extra ronda embereknek nem jut partner.

Lehet mondani hogy a nők válogatnak nagyon, de egy pasi sem fog megkívánni egy lepukkant csúnya nőt.

Ott van még az ápoltság.

Hát én találkoztam már jóképű , magas emberrel akinek büdös, mosatlan volt a haja, penész szagú a ruhája és büdös a szája.

Több találka nem volt, szexre pedig nem is került így sor.

Hogy valaki elmegy egy randira zsíros hajjal és fogmosás nélkül a mai világban amikor mindenhol van fürdőszoba…. Az eszem megáll!!

márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!