Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy nem a külső számít arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem a külső számít arra nagyon jó bizonyíték az, hogy az emberek többsége párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Valljuk be ha kimegyünk az utcára és főleg a férfiak esetében azt látom hogy nagyon kevés a jó pasi valahogy a férfiak így elhagyják magukat már 30 felett és ennek ellenére mégis az emberek többsége vagy párkapcsolatban van vagy házasságban van, ez csak úgy lehet hogy nem a külső számít
márc. 7. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Nyugtassd csak magad hogy hordó hassal is lehet csajozni.


(Nem lehet amúgy)

márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

A megfejtés: nem mindenkinek ugyan az jön be. Lehet neked az izmos, nekem a dundibbak. Ez így van rendjén.

Valamilyen szinten nyilván szamít a külső és nagyon fontos is, hiszen ha valaki nagyon nem tetszik külsőre, akkor nem fog elindulni az emberbe semmi vonzalom. A szerelemhez pedig a belső jegyek kellenek.

márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nézd meg Mo.-n: egyre jobban nő az egyedüliek száma.
márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
#3 nem feltêtlen a külsőségek miatt. Az emberek kezdenek rájönni, hogy nem êrdemes hosszabb, komolyabb kapcsolatokat/házasságokat kialakítani, mert hosszútávon többet elvesz, mint ad.
márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
És azokról se feledkezzünk meg, akik kényszerkapcsolatban sínylődnek. Tudom hogy itt a gyakorin a többség 600 ezer felett keres, de a való életben a nagyon sokan meg olyan szinten keveset, hogy sokan szó szerint csak a megélhetés miatt vannak együtt. Esetleg kapcsolatfüggőségből, vagy megszokásból, elvárásból. És a trendek miatt szerintem is növekszik az egyedülélők száma, még ennek ellenére is.
márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Jah mert a nők nem hagyják el magukat 🫢

Egyébként képzeld el, a legtöbben még huszonévesen jönnek össze. Akkor még általában mindenki jobb formában van. Ha meg valakit azért kidobsz mert ah idő múlásával változott, akkor azt egy csöppet sem szetetted.

márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

#5 így van, megszaporodtak az olyan kérdések, hogy "Egyedül vagy rossz kapcsolatban?"

Én is tettem már fel hasonló kérdést valamelyik héten.

Viszont engem teljesen lepontoznak ha leírom, illetve volt, hogy élőben lekurváztak azért, mert nincs szükségem egy stabil szexkapcsolaton (ami minimális érzelmeket tartalmaz) többre.

A férjem átvert, megcsalt, otthagyott egy babával. Hova akarjak még tervezni bárkivel is újra komolyabban?

márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
#7 Értehető a csalódás. De ezért elásni minden lehetőséget szimplán butaság.
márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 he84 ***** válasza:
45%
Én például nőként tudtam vonzódni anno egy már több mint 10 éve ismert barátomhoz, pedig nem volt szép, se a leghelyesebb, hanem valamivel átlag alatti. Bár mondjuk én is átlag alatti vagyok, de csak kicsivel és némiképp fiús nő is vagyok kívül is, meg belül is, de ettől még vannak néha nőies megnyilvánulásaim és nőies reakcióm is. A jelenleg lassan 5 éve ismert barátom is főleg a belsőmhöz vonzódik, a külsőmhöz kevésbé. Anno eleinte csk kicsit vonzódott hozzám és ez nem lett részéről nagyobb a 2. és 3. talin se, ám belsőre jól kijöttünk szinte mindig. Majd aztán együtt megbeszélve vállalta, hogy majd a 4. talin szívesen megpróbálná minimum a csókolózást és a petting-et is és azt is mondta, hogy ő semmi jónak nem az elrontója, meg hogy kíváncsi rá, hogy vajon így jobban fog-e hozzám vonzódni. Én már az 1. tali óta, de neten át is jobban vonzódtam ő hozzá. Majd amikor meglett a 4. tali, amikor meg lett próbálva a csókolózás és a petting vele, jól sült el és végül lett belőle gyengéd, jó szex is. Innentől kiderült az, hogy nem szabad mindig az 1. benyomás utáni vonzalom nélküliségre, vagy kicsi vonzalomra hagyatkozni és aszerint kizárni a többet, hanem igenis érdemes megpróbálni a többet, mert olyankor még jobban kiderülhet. Eléggé szomorú, hogy sajnos a többség erre vagy nem hajlandó, vagy ha igen, akkor csak nehezen. Szerencsére eme barátom hajlandó volt minden kényszer nélkül, jól állt hozzá és azóta nagyon megszerettük egymást, mindig jó együtt intim téren is, me más dolgokban is.
márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyre több a válás, egyre kevesebb a házasság. Sokkal de sokkal több egyedülálló van, köztük olyanok is egyre nagyobb arányban, akiknek soha szinte semmilyen tapasztalata nem volt még párkapcsolat terén.

Pontosan valójában ezért mondják sokan, hogy inkább egyedül mint rossz kapcsolatban, mert a rossz kapcsolat 99%-ban oda vezethető vissza, hogy a másik (vagy saját maga) szarul néz ki, nincs már vonzalom vagy soha nem is volt. Hány de hány olyan esetet láttam már ahol a csaj összejött valami fazonnal lett akár közös gyerekük majd nagyon rövid időn belül szét is mentek.

Legtöbbször az emberek hirtelen felindulásból döntenek, azán nagyon hamar nagyon mélyre zuhan a kapcsolatuk.

Mert a legtöbbek álomvilágban élnek, az örökké tartó rózsaszín ködöt várják meg hasonló baromságokat, pl hogy létezik "a másik felük" a világban, meg hogy mjad jön az "igazi".

Nos, igazi nem létezik, ahogy másik fél sem. Az egész dolog egy kemény munka, kitartás és kompromisszum kézség kérdése. De a legtöbbekből mindegyik hiányzik.

Manapság az emberek arra sem veszik a fáradtságot hogy ismerkedjenek, randizzanak, foglalkozzanak a másikkal. Akitől nem kapják meg AZONNAL amit szeretnének az már nem is jó. Nincs olyan, hogy elnézzük a másik hibáit, mert persze mindenki tökéletesnek gondolja magát, a legkisebb probléma esetén is már lépnek is tovább.

Nme azt mondom ,hogy a régi világban ahol sokszor kényszerből együtt maradtak, olyan hű de nagyon jó volt, de azért ez sem a megoldás mint amit most látunk.

Valahol a kettő között van az igazság.

márc. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!