Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs már senki anotalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs már senki anotalkon? Hova mentek át a csajok? AnnoTalk

Figyelt kérdés

Fiúként keresek lányt, de szinte soha nem köt össze senkivel.

Egy éve még rendesen működött az oldal



márc. 10. 00:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
OnlyFans-re.
márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Megunták, hogy mindig ez volt az első kérdés: lenne kedved megnézni, ahogy ki...?
márc. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Megunták, minek chatelni olyannal akiről azt sem tudod hogy hogyan néz ki???
márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó de sok évig, évtizedig?? ott nyomultak! Most mi történt hirtelen? Egyik évről a másikra?
márc. 10. 11:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed, a Gyakori is rengeteget változott. Keresel egy tíz évvel ezelőtti kérdést, többségében kultúrált válaszokat találsz alatta, mostanra pedig majdnem mindenki neki esik a másiknak, nem írhatsz ki úgy kérdést, hogy ne kössenek beléd legalább öten. Úgyhogy igen, még akár el is képzelhető, hogy egyik évről a másikra unták meg. Az Anotalk pedig már nem a legnépszerűbb oldal ismerkedés céljából.
márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5 Igaz amit írsz, nagyon is!

Melyek most a népszerűbb ismerkedős oldalak?

márc. 10. 14:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg érdekes kérdés hova lettek az emberek. Innen is annyira eltűntek. Pedig a felhasználó nem vész el csak átvándorol. Tehát valahol lenniük kell. Mégpedig valami hasonló beszélgetésre alkalmas oldalon.
márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Milyen platformra mentetek annotalkosok?
márc. 21. 22:24
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
2 féle férfival találkoztam anotalkon kizárólag: perverz betegekkel és bűnrondákkal. Egyik se a nők zsánere. Nem csoda, hogy kihalt
márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Átgondoltam mi változott meg azóta a világban. Nem lehet hogy ezek a nők/lányok azóta mondjuk tiktok "tartalomgyártók"? Vagy twitch/yt streamerek? És akkor házhoz mennek oda is a mindenféle vegyes és szórakoztató figurák meg jó pasik is, kommentekbe privátokba elárasztva őket. Meg talán az is lehet hogy tényleg ellepték a perverzek azt a helyet, és most így még inkább azok maradtak amitől a maradék nő is elmenekült. Én is emlékszem még 2015 fele jópár értelmesebb sőt nem is rosszúl kinéző lányt megismertem onnan. Manapság nem tudom mi a helyzet, de nem sok jót sejtek.
márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!