Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs már senki anotalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs már senki anotalkon? Hova mentek át a csajok? AnnoTalk

Figyelt kérdés

Fiúként keresek lányt, de szinte soha nem köt össze senkivel.

Egy éve még rendesen működött az oldal



márc. 10. 00:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Én lányként azt vettem észre, hogy nagyon unalmas lett. Ha nem dobok fel valami random kérdést, vagy valami vicceset, leragad a szia/hogy vagy/hány éves vagy/valami perverz dumánál. Nekem nem túl imponáló, hogy ha én nem dobok fel valamit, akkor behal a beszélgetés. Bár sosem használtam komoly párkeresés céljából az oldalt (csak unaloműző beszélgetésként, mert néha tényleg voltak értékes jófej emberek). Szerintem is fontos, hogy lásd kivel ismerkedsz illetve nagy eséllyel messze is éltek egymástól.
márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Az Anotalk pedig már nem a legnépszerűbb oldal ismerkedés céljából."

Miért nem?

Mi most a legnépszerűbb?

A chat.hu sem jó?

márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%

Én szoktam ott lányként beszélgetni.

Főbb problémák:

Minden második ember perverz

márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 és aki normális azzal miről lehet beszélgetni?
márc. 30. 22:15
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
#14 egy ismeretlennel? Kb. bármiről. Nyilván ha alap kérdéseket teszel fel behal a beszélgetés, de ha kikéred valamiről a véleményét az már elindítja. Ne csodálkozzon akit kinyomnak egy sexchat ajánlással.
márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%
Az anotalk mindig is egy szexchat platform volt, az ottani lányok legnagyobb része pöcsmarkolászó Zolika, vagy valami búzavirág volt, nem csoda, hogy kihalt.
márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mi megy most helyette? Melyik platform jó most?
márc. 31. 19:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Anno régen még ott voltak. :D
márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!