Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogalmazzam meg burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg burkoltan azt a férfinak hogy nem volt még kapcsolatom és szűz vagyok? 29/n

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy ubdorodjon vagy elijesszem
márc. 15. 10:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
71%
van egy konkrét kiszemelted?
márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez az első randi, akkor kérd, hogy lassan haladjatok, meg esetleg mondjad, hogy nem vagy annyira tapasztalt. Viszont ha már ennél sokkal előrébb jártok, akkor muszáj lesz elmondanod, nincs mese.
márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
76%
A pasik szeretnek az exről beszélni. Előbb vagy utóbb úgy is megfogják kérdezni hogy veled Mizu? Ekkor nyugodtan lehet mondani hogy neked nincs kiről beszélni. Ebből ha nem teljesen agyhalott a pasi le fogja szűrni.
márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy tudja hogy nem volt mert ez nekik red flag
márc. 15. 10:21
 5/47 anonim ***** válasza:
70%
4. Őneki red flag?
márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg nem kell azt hangoztatni. Hiszen minek mondanád el bárkinek akivel nem biztos hogy lesz bármi? Ha már komolyabb a dolog. Szóval úgy érzed na ebből szex lesz és nem kérdezett rá az ezekre akkor lehet mondani hogy bár te nagyon akarod (vagy még éppen nem) de tudnia kell hogy sose voltál még ilyen helyzetben szóval legyen óvatos...



Mondjuk könnyen beszélek. 28N vagyok és szűz. Én kinézem magamból hogy már csak az ágyban közölném vele, hogy hohó, lassan. Amúgy ez lesz az első.


#3 voltam

márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%
Akinek ez redflag azt dobjad a f-szba. Nehogy már egy ilyen gusztustalan féregnek add oda magad.... Legyen eszed.
márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ha rákérdez a korábbi kapcsolataimra? Ott kellene egy kis kegyes hazugság mert tényleg nem volt soha senkim még randim se
márc. 15. 10:31
 9/47 anonim ***** válasza:
83%
Miert olyannal kezdesz, akinek ez red flag? Hiszen annak te vagy a red flag, rad mond nemet, nem a nemi szerved gyari allapotara.
márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
62%
Férfiakat nem érdekli ha a nő tapasztalatlan.
márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!