Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogalmazzam meg burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg burkoltan azt a férfinak hogy nem volt még kapcsolatom és szűz vagyok? 29/n

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy ubdorodjon vagy elijesszem
márc. 15. 10:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
24%

"aki ezt red flagnek tekinti, az nem érdemel meg téged a testedet főleg nem!"


Hagyjuk már ezt a sz*r dumát. Ha valakinek 16 évestől 29 éves koráig, azaz 13 éven keresztül nem sikerült kialakítani semmi, de semmiféle párkapcsolatot, még egy kis rövidet sem, azzal azért van valami probléma fejben. Az én 30 éves húgom is ugyanez a kategória, meg az egyik legjobb barátunk testvére is, és na, egyik sem százas, ez az igazság, agyilag-viselkedésileg is valahol egy 15 éves szintjén vannak megrekedve.


Ez az igazság, mondom ezt nőként.

márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
72%
Valamilyen szinten megértem én is lassan 30 leszek és szűz vagyok mo djuk én ronda pasi vagyok
márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
88%
#21 én ismerek ilyen nőt. És nem bolond, nem is ronda. Egyszerűen csak gyerek korában traumatizalta a gusztustalan apja, felnőttként meg inkább nőkkel ismerkedett. Aztán mikor egyszer egy ferfibe szeretett bele pont ilyen helyzetben volt mint a kérdező. Szóval vannak kivételek.
márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
87%

#21 ne haragudj de te ezt nem nőként hanem egy undorító kis krvaként ÍROD ezt. :D


Én is ismerek 28 éves szűz nőt. Semmi baja nincs ágyban, hacsak az nem "agyi bajnak" számít, hogy általános és középiskolban is terrrorozálva volt folyamatosan szekálva, verve, gúnyolva és egyszerűen nem tud férfiakban bízni. De szeretne. Akar. Próbálkozik. De nem tud eljutni az ágyig mert rajta van a paranoia hogy ez is csak kiröhögi majd, lefilmezi hogy kiröhögjék... Szóval ha a paranoia agyi bajnak számít akkor igen. Agyi bajos. De egyébként csak bizalomhiány.

márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
33%

hacsak az nem "agyi bajnak" "számít, hogy általános és okosközépiskolban is terrrorozálva volt folyamatosan szekálva, verve, gúnyolva és egyszerűen nem tud férfiakban bízni. De szeretne. Akar. Próbálkozik. De nem tud eljutni az ágyig mert rajta van a paranoia hogy ez is csak kiröhögi majd, lefilmezi hogy kiröhögjék"


Hát, azért ez komoly mentális gond, igen, pont erről beszélünk.

márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
65%
Mentális gondod neked van 25!
márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
21%

26,pedig nekem van normális férjem 30 évesen, és nem én vagyok az, aki 15 év alatt nem tudott kialakítani semmiféle kapcsolatot a másik nemmel, és nem nekem van paranoiám.


Értem én, hogy fáj beismerni, ha lelkileg defektes vagy, de ez az igazság, cdak ezt már évekkel ezelőtt kezeltetni kellett volna, nem most.

márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
74%
Undorító féreg vagy semmi több.
márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
61%
30 évesen egy férjes asszony itt oltogat másokat? Hagyjuk már. Egy unatkozó 22 éves kisfiú vagy semmi több..
márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
0%
Nem oltogatok senkit, elmondtam az igazságot. Az nem oltogatás.
márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!