Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogalmazzam meg burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg burkoltan azt a férfinak hogy nem volt még kapcsolatom és szűz vagyok? 29/n

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy ubdorodjon vagy elijesszem
márc. 15. 10:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
59%

Pasiként megtiszteltetésnek venném, ha velem szeretné élete első alkalmát!!


Ne titkold, inkább légy rá büszke, hogy nem dobtad oda magad az első adandó alkalommál, legyen akárhány kapcsolatod korábbról!


De egyet értek az előttem szólókkal: aki ezt red flagnek tekinti, az nem érdemel meg téged a testedet főleg nem!

Hozd fel legközelebb a témát, nézd meg, hogyan reagál rá.

márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
55%

Azt nem kell elmondani, hogy randid sem volt még. Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy voltak randijaim, de nem alakult belőlük semmi. (Mondjuk én nem vagyok szűz és volt már kapcsolatom, csak az utóbbi időben nem olyan férfiakkal sikerült találkoznom akikkel össze illenénk.)

Egyébként a 7-esnek igaza van. Normális embernél nem lehet red flag a szüzesség, akár nőről akár férfiról van szó. Nőként mondom ha nagyon tetszene egy férfi és szóba jönnének az exek, ő meg elmondaná, hogy senkivel nem volt még, akkor sem lenne semmi baj.

márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
63%
És mi a terved ha nem mondod el és eljuttok az ágyba? Úgyis észre fogja venni hogy neked fáj. Vagy inkább összeszorítod a fogad és traumatizálod saját magad?
márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. :)
márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
29%
Sehogy, csak elmenekülne.
márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
57%

13-nál a pont.


Oké 29 évesen gondolom, nem vagy teljesen érintetlen (maszti, dildó, vibri volt már) és ezért úgy érzed elég tág vagy ahhoz hogy ne vegye észre. Ez igaz is lehet. Viszont ahhoz nem biztos hogy elég a havi egyszeri magadhoz nyúlás, hogy a valódi aktus ne fájjon. Én a helyedben ha eljön a bizonyos pillanat (amit majd tudni fogsz) akkor mondd el. Ha neki ez redflag akkor menekülj. Már bocs, de oka van hogy 29 évesen szűz vagy, ne add magad oda annak aki ettől undorodik és esetleg olyan keményen megdg hogy utána napokig bőgsz majd

márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
29%
hát lehet nem leszek népszerű, de én nem mondanám el neki. egyedül, nyugodt körülmények között készülnék fel rá, hüvelytágítókkal (ami többféle méretben, fokozatosan tágít), és élethű vibtárorral gyakorolnék az aktusra. 29 évesen ha még ezeket soha nem alkalmaztad, és mivel nincs rendszeres nemi életed, borzasztóan szűk lehetsz, a hüvely izmai nagyon merevek lehetnek. Az is lehetséges, hogy a behatolás sem fog elsőre sikerülni, vaginizmus is felléphet. Ebből kifolyólag olyan negatív élmény társulhat az első aktushoz, amit nehezen lehet majd felülírni. Egyébként még utána is fájdalmasak lehetnek az aktusok a férfival, miután az első megtörténik. Gondolom korodbelivel feküdnél le, nem egy 15 éves tinivel, ahogy általában mások szokták. Ki tudja ő hogyan reagálna erre, hiszen ebben a korban már érett, tapasztalt nőre számítanak szexuális téren.
márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
26%

Van abban igazság amit a 17-es ír. A hüvelytágítókhoz és az élethű vibrátorhoz még hozzá tenném az olyan dildót, aminek egyik fele vékonyabb, a másik vastagabb. Pl ilyen:

[link]

Ez is jó eszköz ahhoz, hogy lazíts a hüvelyeden.

Ezt a videót ajánlom:

[link]

márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
23%

A férfiakat full nem érdekli, ha a nő tapasztalatlan.


A nők viszont menekülnek, ha megtudják, hogy a férfi tapasztalatlan.

márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
38%

Normális férfi tapasztalt nőt akar, utolsó.

Ha mégis szűz lányt akarnak, akkor keresnek egy hamvas tizenévest.

márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!