Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogalmazzam meg burkolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmazzam meg burkoltan azt a férfinak hogy nem volt még kapcsolatom és szűz vagyok? 29/n

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy ubdorodjon vagy elijesszem
márc. 15. 10:10
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
88%
Akik azt írták, hogy a férfiakat nem érdekli, hogy a nőknek nincs tapasztalatuk azoknak üzenem, hogy tévednek…részben. Elhiszem, hogy van olyan akit nem érdekel. De én már találkoztam 3 olyan férfival is akik mikor megtudták le is léptek azzal az indokkal, hogy milyen gáz vagyok, így akkor nekik nem lesz jó, vigyázniuk kéne és inkább hagyjuk…keresnek olyat akik vadak az ágyban, mert az nagy szükséglet. És mindegyikkel rendes randik voltak. Kirándultunk, elmentünk moziba stb.
márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
74%
Basszus 41-es. Nagyon sajnálom. Nekem is voltak hasonló élményeim 😞 rossz így ismerkedni, mert az ilyenek után mindig rosszat feltételezel a másikban, és félsz őszinte lenni. De fordított helyzetben a férfiak sincsenek jó helyzetben, őket is elutasítják a nők.
márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nem nagyon bunkó tud lenni🥺
márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
27,remélem, orrba-szájba csal a normális férjed, mert megérdemled...
márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
47%
Kamu.
márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
50%

Nem pont, hogy sok férfi most a szűzességet helyezi előnybe?


Nyilván oka volt ennek, hogy még semmi nem volt, adj neki kontextust és hirtelen nem lesz furcsa. Én anno világéletembeb kövér voltam és ez akadályozott hogy nyissak nők felé, illetve ők viszonozzák. Aztán most egész szépen lefogytam, és amikor ezt a story-t hozzáadtam randin a beszélgetésben, nem hogy nem volt furcsa, még egy "wow"-t is kaptam.

márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

13: 20 év fölött egyáltalán nem fáj.:)

Simán kitágul a szűzhártya, meg se sérül.

márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!