Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40+os nő vagyok,még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+os nő vagyok,még soha nem voltam társkeresőn,de most jó lenne találni egy lazább kapcsolatot és nem tudom hol keresgéljek. Tudtok ajánlani ilyen oldalakat? Esetleg plusz pont ha ingyenes oldal.

Figyelt kérdés
márc. 15. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10, így van, aztán a talán kategóriáról is kiderül, hogy nem, mégsem.
márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

8

7 vok

Dugjon meg téged a lófux.

Maradok a hokinál.

márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 s még adjuk hozzá a nettó idiótákat is, ld. a 12-es válaszadó stílusát, a durcásdöncikéket akik nem képesek elfogadni a nemet
márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a hagyományos fizetős társkeresők teljesen jók erre. Magamból indulok ki. Amikor még társat kerestem, először komoly kapcsolat volt a célom. Aztán már beértem volna egy lazább kapcsolattal is. Nem akartam odaköltözni egy nőhöz sem, és azt sem szerettem volna, hogy hozzám költözzön az új kapcsolat. Közös programok, férfi feladatokban segíteni a ház körül, valami ilyesmire gondoltam, aztán alakul, ahogy alakul. A lényeg, hogy nem akartam megváltoztatni a másikat és ő se akarjon engem, mert ebben a korban már nincs sok értelme.

Szóval a helyedben komoly kapcsolatra mennék, onnan könnyebb találni normális férfit, aki nem csak a potya dugásra megy.

márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13.

Idiótának nevezni azt akit nem érdekel egy olyan nő akinek egyetlen férfi sem felel meg? Ő biztosan Vénusz. Esetleg a willendorfi.

ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!