Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire válogatnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire válogatnak a nők társkeresés alatt és mik a fő szempontok?

Figyelt kérdés
Nők véleménye érdekel a 24-32 éves korosztályban.
márc. 20. 06:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Úgyis csak bullshit, kamu válaszokat fogsz kapni. Természetesen a személyiség és az ápoltság a legfontosabb. Sőt, elég ha csak jólelkű a srác...
márc. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
2# Senki nem ír soha ilyet, csak ti rinyáltok mindig, hogy ez miért nem elég és azért nem, mert vannak jólelkű, jó személyiségű és vonzó férfiak is. Ezek a fő szempontok. Pont mint nektek. :)
márc. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy hiába jólelkű, személyiségű és vonzó egy férfi ha pl. 28 évesen még a szüleivel lakik automatikusan kuka (még abban az esetben is ha a nő is a szüleivel lakik)
márc. 20. 06:27
 4/30 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ezek voltak a szempontok:

-legyen sok közös témánk

-a főbb kérdésekben értsük egyet (gyerek, házasság, család, hol lakjunk)

-értsük egymás humorát

-legyen intelligens, értelmes (tudjon helyesen írni)

-tudjon és akarjon dolgozni egy kapcsolaton, ha a helyzet megkívánja, mert egy kapcsolatot tudni kell fenntartani

-tudjunk normálisan kommunikálni, akár nézeteltérés esetén is, ha mondok valamit, azt ne hiszti nem titulálja, hanem hallgasson meg

-legyen megbízható, számíthassak rá

-legyen ápolt, tetsszen az illata (nem a parfüm, amit használ, hanem az ő testének az illata)

-legyen számomra vonzó (itt elég széles a skála)

-legyen legalább akkora vagy magasabb, mint én (ez nem nehéz, 160 cm vagyok)


3 éve találtuk meg egymást tinderen, 2,5 éve együtt is élünk.


25N

márc. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Otthon laktunk mindketten az első fel évben, aztán mivel mindketten egyetemre jártunk, mellette dolgoztunk, osszekoltoztunk, hogy minél többet lehessünk együtt. Úgyhogy nekem ez a “nem tud elköltözni otthonról” duma nem kell. Ha ketten a diákmunka berunkbol fenn tudtunk tartani egy lakást, akkor nehogy már egy teljes munkaidőben 27-28 évesen (tehát már valszeg évek óta) dolgozó férfi/nő ne legyen képes erre.
márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

5 - Nem tudom, én pl azért éltem otthon 29 éves koromig mert gyűjtöttem a lakásra, amit meg is vettem. Akinek emiatt kuka voltam, az annyit is ért. Akik albérletbe mentek az ismerőseim közül anno, azok nagyja még a mai napig is ott rohad. Mondjuk ez vidék, itt reális cél egy lakás és nem annyira reális/megérős az albérlet.


Én speciel megtehettem volna, hogy albérletbe menjek mert akkor is 500e felett kerestem, de minek menjek? Teljesen felesleges lett volna, inkább azt a 2-3 évet arra szántam, hogy spóroljak és minimális hitellel lett lakás.

márc. 20. 06:36
 7/30 anonim ***** válasza:
61%

Abból a fizubol nem tudtunk volna úgy sporolni, hogy albérletbe menjünk. Már egy bekasi utolsó panel is 40-50 millió volt.

Azóta lett saját lakásunk, de ha nem lett volna sem banom az albérletet. Nem akarok évekig csak jarogatni ennyi idősen.

Ha valaki havonta egymilliót keres és otthon lakik, hitel nélkül az sem fog tudni lakást venni.

márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7 - Ja, én nem terveztem ilyen téren közösködni senkivel se, így nekem nehezebb dolgom volt. Akárhány barátnőm volt, sose tudtam annyira megbízni egyikben se, hogy közösködjek vele ilyen dolgokon. Mondjuk nekem voltak mellette dolgaim amiből jött extra pénz stb. szóval ja. Én nem bántam meg, hogy nem fizettem másnak feleslegesen havi 100-150e forintot.
márc. 20. 06:46
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Én inkább fizetek ennyit, de nem akartam otthon lakni.

A lakás a páromé, ide költöztem hozza. Mivel még nem vagyunk házasok, ez sosem lesz közös vagyon. De a kövi 5 even belül tervezünk nagyobb lakasba költözni, nyilván abba már én is bele fogok tudni szállni, mondjuk addigra már házasok leszünk. Szerencsére neki nincs azzal problémája, hogy ne bízna bennem. Válni nem tervezünk.

márc. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

- legyen magasabb a pasi

- legyen jó fizuja

- legyen lakása/autója

- szeressen utazni


A major szerint ha ezek nem stimmelnek, akkor nincs tovább...

márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!