Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire válogatnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire válogatnak a nők társkeresés alatt és mik a fő szempontok?

Figyelt kérdés
Nők véleménye érdekel a 24-32 éves korosztályban.
márc. 20. 06:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
12%

azt a betyár mindenit mekkora kamu NPC válaszok jöttek

mintha az AI-t kérdeznéd, ugyanezeket leírja neked az is

amelyik nő ezeket komolyan gondolja az kb egy papucsállatkát akar maga mellé mert nem kapta meg a falu bikáját, vagy még nem..

márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
68%

Legyen önálló( nem mamahoteles)

Gyerekpárti

Segítőkész

Empatikus

Tisztaságmániás

Tudjon jól, nagyon jól főzni

Izgalmas legyen az ágyban

Egészséges méretekkel

Pont annyit keressen mint én

Legyen humora

Ezek csak olyan “elvárások”amiket én is hozok, tehát nagyon alap

És ne nekem kelljen tanítgatnom az ágyban, se a konyhában, se a tisztaságra, igényességre.

Ezek elméletileg a felnőtt emberek jellemzői.

márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%
És ne csapjon meg a rothadó baktériumok szaga a farkánál, csak mert a mama nem tanította meg a tisztálkodásra, igényességre.
márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

Ezek a kérdések mindig ugyanazt a mintat követik


- Kiirjatok a kérdést.

- Női felhasználók irnak válaszokat.

- Megvádoljátok a női válaszokat azzal hogy hazudnak, majd leírjátok hogy a nők felszínes gcik és csak az alfa macsó lapátállú férfi kell nekik.



Ezeknek a kérdéseknek mi értelme?

márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%
21, kérlek mondd el, melyik az az elvárás szerinted az itt leírtakból, ami nem elengedhetetlen egy kiegyensúlyozott kapcsolathoz. Mert, szerintem nagyon is reális válaszok érkeztek.
márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
18%

Vannak ilyen erdekes videok:



[link]



39F incel

márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

mi ez a rajzfilmfigurás szemöldök?

ő nem látja magát a tükörben(?)

márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
#25 én csak azt írtam hogy jól kell kinézni aki nem helyes annak nehéz dolga én már láttam bunkó pasit aki le k.vázta a barátnőjét és láttam már aki rendes volt és helyes volt barátnője. Aki nem néz ki jól annak nehéz és ehhez nem kell még csak el sem hízni.
márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A nők nem homogén halmaz.


Ráadásul azért a 24 meg a 32 eléggé messze tud lenni egymástól életszakaszban. 24 évesen meg 32 évesen kicsit más koordinátarendszer szerint kerestem, mert mondjuk 24 évesen még egyetemista lány voltam, 32 évesen meg magát eltartó dolgozó nő. Akkor már előjött azért jobban az, hogy van-e munkája az illetőnek, el tudja-e magát tartani pl. Illetve 32 évesen már több tapasztalatom volt abban, hogy mi az, ami nekem kell egy párkapcsolatban. 24 évesen belementem olyan kapcsolatba, amiben ha nem is szélsőséges módon, de közéleti kérdésekben más volt a véleményünk... és elkezdett baromira zavarni, mert óriási értékrendbeli különbséget takart.


Ami mindig állandó volt:

- fogjon meg benne vmi külsőre (ez nem feltétlen jelent közízlés / médiaideál szerinti 9-10-es külsőt)

- legyen legalább egy közös hobbi

- passzoljon a humorunk

- legyen értelmes, intelligens, művelt, tájékozott, lehessen vele komolyabb témákról is beszélgetni, minőségi időt együtt tölteni (és nem, a csak dugunk az számomra nem elég ilyen téren)

- legyen határozott (de nem bunkó, arrogáns, beképzelt, észosztó)

- legyen figyelmes és udvarias (nem nyálas)

- ne legyen láncdohányos

- ne legyen függő

márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok válogatós.

32 múltam , közmunkán vagyok éppen, de ez majd változik.

A szüleimmel élek, nekik adom haza a fizetésemet.

Jogsim sajna nem sikerült, de tanulni sohasem késő.

Van egy pici hormon zavarom de gondolom egy kis súlyfelesleg, bőrhibák miatt nem utasítanál vissza.

Mikor tali ?

Imádom az orált, nem baj ha alacsony vagy , és az sem baj ha szegény. Együtt még sokra vihetjük. De csak miután kifizettem az adósságaimat, az még 10 év asszem.

márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!