Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj a hozzáállásommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a hozzáállásommal? Szerintetek is sok lennék, ha lenne valakim?

Figyelt kérdés

Vannak elvárásaim a leendő páromat illetően, de csupa olyan dolog, amit én is biztosítani tudok pl. nem dohányzok, nem iszom, önállóan élek, stb. Mégsincs se online térben, se a valóságban semmilyen pozitív visszajelzésem az elmúlt 5 évből, hogy bárki is meg

szeretne velem ismerkedni.

Tény, hogy 2-szer is elváltam és van 2 gyerekem is, akiket sose titkoltam ismerkedés során, de semmi.

Ennyire kibírhatatlan vagy ronda lennék? Az egy dolog, hogy csak szexre vannak jelentkezők, de mivel ilyen "kapcsolattal" nem kívánok élni, így ezeket nem tekintem sikernek.

A munkahelyemen és az ismerőseimtől is mindig megkapom, hogy olyan jó neked, hogy erős nő vagy és önállóan fenttartod hármotokat már sok éve. Ez lehet a gond, hogy a korosztályombeli férfiak nem bírják az "erős nőket" vagy az erős nőnek látszó nőket? 42N



márc. 21. 07:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Akinek ennyi idősen nincs gyereke az nem is akar se sajátot se másét. Ha meg van akkor a plusz kettő lehet már sok neki.
márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan ebben a helyzetben vagyok elvált férfiként, gyerkekkel. Válogatok, mert van miből, de számomra szörnyű nőkkel futok össze az online térben. Bár az nem is az én világom, de a valóságban pedig senkivel nem futok össze, v akivel igen, az foglalt.

Azt hittem, könnyebb lesz.

47F

márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok, csak folytatom. nem hinném, h veled van a gond, hiszen nyilván van miből válogatni. 50%-ban szerencse kérdése is, h mikor kivel találkozol. A párkeresők egy része a csalódás miatt inkább már csak kalandot keres, azok aktívak, azért találkozol inkább olyanokkal jobban.

sajnos ebben a kérdésben nincs jó válasz a kérdésedre.

márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
40-esként, két gyerekkel párt találni, mintha tűt keresnél a szénakazalban. Persze vannak sikersztorik, de ők nem az átlagot képviselik, hanem a néhány kivételt.
márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetoen 4x evesen mar nem a szepseg a meghatarozobb, hanem a viselkedes. Vannak, akik ebben a korban is ribnckoskodnak, ok gyorsan talalnak maguknak part, mert arra nagy kereslet van. dupla valas viszont nalad az ertelmesebb reteget zarja ki, mert azt mutatja, hogy nem tudsz racionalis donteseket hozni. Amugy mindket oldalon ujra es ujra piacra kerulnek olyanok, akik megfeleloek lehetbek kapcsolatra, de pont ezert ok is sokkal jobban megvalogatjak, hogy kivel kezdenek. Az eros not gondolom mentalisan ertik. A mentalisan jo allapotban levo ferfiak keresettek az X generacioban, mert mar ott is sokan problemasak ebbol a szempontbol. A harmadik tanacsom, hogy ne vard a szoke herceget, hogy mikor kopogtat be, hanem ess neki te is a szenakazalnak. Mondjuk regisztralj egy tarskeresore es keresd a tut. Jo sok melod lesz vele.
márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk, hogy mennyire vagy szép vagy milyen a természeted. Abból indulj ki, hogy mi volt a gond az előző két házasságban, illetve hogy szerinted te miben vagy hibás?

Meg lehetsz simán peches is. Kit keresel egyébként? Pasit, aki odaköltözik?

márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
40 felett az ismerkedéssel az a baj, sokaknak, még mindig csupán a külső fontos, a korban hozzájuk illőket bácsinak/néninek nézik, holott saját maguk is beleléptek már ebbe a kinézetbe, úgy akarnak keresgélni, mint 20 évesen.
márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekkel, 40 felett az igazit keresni, hát szinte veszett ügy, mondhatnám elcsesződött, félresiklott élet. Igaza van 12-esnek, komolyan vehető, vonzó és hozzád hasonlóan gondolkodó embert találni nehéz. Sokan már csalódásaik miatt bizalmatlanok, reményvesztettek, plussz akinél a gyerek van, nincs is annyi ideje, főleg, ha a gyerekek még kicsik és segítség sincs, ha vigyázni kell rájuk. Szóval nem egyszerű!
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Senior Séf ***** válasza:
67%
3-as okfejtése fedi a valóságot. Fiatalon a "a szerelem majd mindent megold" idealizmus betakarja az esetleges hiátusokat, de30 fölött erre balgaság lenne várni. Itt már csak a sokszor zord tények játszanak.
márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vesznek téged komolyan 42 évesen, elváltan gyermekekkel. Lehet nem jól adod elő mi is a célod, lehet nem megfelelő férfiakkal ismerkedsz és lehet nem akarnak a nyakukba 2 gyermeket is.
ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!