Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27èvesen hol tudnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27èvesen hol tudnék lányokkal ismerkedni ,barátnőt találni ?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatban voltam több mint 4èv..Azóta fogalmam sincs merre kellene ismerkedni ,nem nagyon járok szórakozóhelyekre ,meg ott úgy gondolom nem is lehet úgy barátnőt találni hosszútávra ,így teljesen tanácstalan vagyok.Netes társkeresők úgy nem a világom.Szóval nem tudom.Gondolom sokan vagyunk ebben a helyzetben manapság.
márc. 22. 14:08
1 2 3
 1/26 gergelice16 ***** válasza:
0%
Igen, sok ilyen kérdés volt már. Én azt ajánlom, hogy keress egy közösséget, ami passzol a hobbidhoz pl. kórus, ha tudsz énekelni. Ott könnyebb ismerkedni.
márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Olyan kommenteket várnék akik voltak hasonló helyzetben ,de találtak megoldást ,nektek hogy sikerült ?adjatok tanácsot köszönöm.
márc. 22. 15:12
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem jársz bulizni,akkor nehéz lesz
márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 gergelice16 ***** válasza:
79%
Én pontosan ilyen helyzetben voltam. Elmentem egy kórusba, majd találtam ott egy lányt, aki tetszik. Elmentünk beszélgetni, és összejöttünk.
márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintem rengetegen nem járunk bulizni.
márc. 22. 15:31
 6/26 anonim ***** válasza:

Ugyan azt mondják mindig. Járj el, programozz, azt elfelejtik hogy barátok nélkül ultragáz és kinéznek mindenhonnan ha egyedül be creepelsz valahova.

Csatlakozz egy tanfolyamhoz: nem tudom voltam páron, akármilyen poén volt és érdekes, senki se beszélt egymással a hónapok alatt, se nem tartja senki a kapcsolatot onnantól.


Azt tudom javasolni hogy keress egy baráti kört és verődj oda.

márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha több vagy mint 75 kg akkor kár ezen gondolkozni.
márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

5:

Nem a buli a lényeg, hanem legyenek személyes kapcsolataid, keress olyan programot, amivel szívesen foglalkozol szabadidődben és van lehetőséged új embereket megismerni. Hogy ez buli, társasjáték, tánc avagy sörözés közben történik, teljesen mindegy. Az a fontos, hogy jól érezd magad és rendszeresen űzd, legyenek kapcsolataid!

márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lényegében legyél extrovertál, ha nem vagy az, akkor is.


Mi a baj amúgy a netes társkeresőkkel?

márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Én csak annyiban korrigálnám ezt, hogy én spec olyan típusú lány vagyok aki simán ismerkedne bárokban, szórakozóhelyen, x ha valaki úgy jönne oda, hogy nem rögtön megfektetni akar. Ettől nem az ivás a hobbim, meg az egyetlen dolog amit szeretek csak ezt is néha. Szóval vannak normális, kapcsolara nyitott lányok a szórakozóhelyeken is.
márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!