Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27èvesen hol tudnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27èvesen hol tudnék lányokkal ismerkedni ,barátnőt találni ?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatban voltam több mint 4èv..Azóta fogalmam sincs merre kellene ismerkedni ,nem nagyon járok szórakozóhelyekre ,meg ott úgy gondolom nem is lehet úgy barátnőt találni hosszútávra ,így teljesen tanácstalan vagyok.Netes társkeresők úgy nem a világom.Szóval nem tudom.Gondolom sokan vagyunk ebben a helyzetben manapság.
márc. 22. 14:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

28 éves nő vagyok, ugyanebben a cipőben. Falusi vagyok, nehezen ismerkedem, csak pár havonta ulunk be szorakozohelyre barataimmal, de nem ismerkedés céljából megyek. Mondjuk sok a részeg is, de hat mit várok egy szorakozohelytol.

Én a helyedben igy tennék: nézz korul kozosségi oldalakon, akinek van egy szimpi profilja ,van esetleg hobbija ami szerinted aranyos vagy érdekes, irj azzal kapcsolatban. Max nem ír vissza vagy kiderul hogy nem passzoltok. Engem elozo parom igy szedett fel😀

márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Valahogy ez a netes társkeresés nem az igazi.Mindenkepp élőben szeretnèk csak hát egyszerűen nem tudom tényleg hol kéne.
márc. 22. 19:38
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Az miért nem játszik hogy amikor az utcán sétálsz és meglátsz egy szimpi lányt, elkezdesz vele beszélgetni és randira hívod? Balin éltem majdnem 1 évet és ott minden kapcsolatom így kezdődött, a strandon vagy a helyi kisboltnál kezdeményeztem beszélgetést. Bár tapasztalatból szerintem az európai lányok a legzárkózottabbak az amerikai vagy ausztrál lányokhoz képest, de itthon is szerintem ez a leghatékonyabb módszer, hogy találj valakit (főleg ha nem vagy különöseben helyes hogy online ismerkedj).
márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az sokunk számára elég fura,nehéz hogy csak az utcán ismerkedjünk és odamenjünk valakihez ,ez szerintem nem is nagyon szoktak alkalmazni manapság
márc. 23. 05:29
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Pont ezért jó taktika, mert nem sokan alkalmazzák, főleg itthon nem. Én sokkal inkább ezt preferálom, mint bulihelyen részegen ismerkedni, vagy online ahol azt se tudod pontosan hogy néz ki és milyen a másik. Azok is jó tanácsok, hogy keress magadnak egy hobbit, ahol vannak lányok, de ott teljesen ki vagy téve a szerencsének, mert nem fogsz annyi lánnyal találkozni egy nyelvtanfolyamon, biciklitúrán, stb. Nekem pl abszolút nincs manapság időm új hobbira 2 munkahely, és foci mellett, ha szingli lennék, biztos nem zárkóznék el, hogy leszólítsak egy szép ismeretlen lányt. Az a legnehezebb része, hogy köszönj neki, de ha ez megvan, onnantól megvan az esély.
márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

Még mindig nem érkezett pontos konkrét megoldás, csak általános vagdalkozások.


1) Utcán tömegközlekedésen ismerkedni lehetetlen, senkit nem láttam így ismerkedni és nem akarom hogy elmeneküljenek tőlem.

2) Társkereső applikációk kilőve, azok nem biztosítanak személyes ismerkedést, pláne nem autistáknak.

3) Facebookon ismeretlenül ráírni egy nekünk tetszőre szintén zaklatásnak minősül, kilőve.

4) Közösségek nincsenek, fogalmam sincs hogy kell akármelyikbe belekerülni.

5) Baráti közösség sincs, eddig mindig ott találtam párt, de már nincs közösség.

márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mi szerinted a legjobb módszer ?
márc. 27. 11:43
 18/26 anonim ***** válasza:
#17 Igen, ez engem is érdekelne
márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

miitt.hu


Pálferis tánciskola, csak azzal meg az a baj, hogy teljesen kezdő (felnőtteknek!) és így aki jobban tud táncolni (nekem alapműveltség része már alsó tagozatban is), annak nem pálya.

márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
16: 4) Pedig ketten biztos írták a különórát, hobbit. Azok közösségek.
márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!