Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27èvesen hol tudnék lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27èvesen hol tudnék lányokkal ismerkedni ,barátnőt találni ?

Figyelt kérdés
Viszonylag hosszú kapcsolatban voltam több mint 4èv..Azóta fogalmam sincs merre kellene ismerkedni ,nem nagyon járok szórakozóhelyekre ,meg ott úgy gondolom nem is lehet úgy barátnőt találni hosszútávra ,így teljesen tanácstalan vagyok.Netes társkeresők úgy nem a világom.Szóval nem tudom.Gondolom sokan vagyunk ebben a helyzetben manapság.
márc. 22. 14:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért gondolják itt sokan hogy utcán vagy bárhol nem lehet szabadon ismerkedni, nyilván nem a Blahán vagy a tömött metrón kell, de ha egy normális utcán jön szembe egy szimpatikus lány, miért nem lehetne beszélgetést kezdeményezni vele. Ez a srác pl jól csinálja:

[link]

márc. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

21

Nem kattoltam rá, de mutat a srác olyat is, amikor nem sikerül? Vagy csak a sikereit mutatja be?

márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az elutasításokat is mutatja
márc. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Grizesteszta ***** válasza:
88%

Én bárhol ismerkedem, de nem társkeresési célból, mert kapcsolatban élek. Viszont amikor 2 éve kiléptem a házasságomból, akkor regeltem társkeresőkre és ott sokat ismerkedtem. Szerintem ez tök OK, mindenki ezért van ott, nagy a merítési lehetőség, gyorsan lehet szelektálni, ha írásban , telefonon szimpatikus, akkor gyorsan lehet találkozni. Csak olyanokkal ismerkedtem, akik közeliek voltak, hiszen nem távkapcsolatot kerestem,és tényleg sok emberrel találkoztam. Más kérdés, hogy olyan férfivel élek, akivel az utcán botlottunk egymásba, pont jókor, mert már éppen közelebbi kapcsolat készülődött a netről.:)

Szóval, ha nincs komoly baráti-ismerettségi köröd ill. nem jársz el sok programra barátokkal-egyedül, akkor szerintem a legjobb a net. Konkrétan miért is nem szereted?

ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24: nem mindenkinek működik a net. Nekem pl nőként képek alapján nem kelti fel a figyelmem, ugyan olyan idegenek mint akik elmennek az utcán, nem tudom eldönteni kihez vonzódom kihez nem.

Élőben ott a hang, a beszédstílus, kifejezési mód, humor ami alapján nekem sokkal egyszerűbb eldöntenek, érdekel-e valaki vagy sem míg online mindenkit balra húzok, ha meg elkezdek mindenkit jobbra húzni sincs motivációm beszélni velük.

ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Grizesteszta ***** válasza:
75%
#25: Én úgy csináltam, hogy aki szöveg alapján megütötte azt a 'szintet', amit én elvártam, azzal fotót cseréltem ill. gyorsan beszéltem is telefonon. Ha még itt is OK volt, akkor pár napon belül találkoztunk is. Számomra alap, hogy valaki választékosan beszélje az anyanyelvét, helyesen írjon, legyen választékos, értelmes , szórakoztató írásban is... Ez nekem egy nagyon jó szűrő volt...
ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!