Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt megismerem egy lányt a munkahelyemen. Tök jól kijöttünk, és nagyjából 1 éve írogatunk, de csak általános dolgokról, munkáról és nem is minden egyes nap. Szokott néha magától is valamilyen vicces videót beküldeni. Ha bepróbálkoztam nála csak olyan aprósággal, hogy menjünk egyet közösen kajálni akkor azt elutasította. Egyszer jött ki velem egy röpke órára dumálni. Most úgy hozta a sors, hogy újra egy helyen dolgozunk, előfordul, hogy munkából kifolyólag 1-2 órát töltünk együtt. Tök rendes velem, kedves es segít is ha szükség van rá, viszont ennél több nincsen. Ha próbáltam vele flörtölni arra abszolút nem reagál. Szerintetek van esélyem nála vagy veszett ügy?
márc. 23. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hm, hivd el újból de ne enni, talán kávé, vagy teázni sütizni, vagy inni bármit inkább igy kérdezd, hogy eljönnél-e velem valamit meginni, beülni beszélgetni. Ebből már venni-e kell, hogy akarsz tőle valamit. Ha ezt elutasitja akkor nem akar mást töled csak barátság semmi több.
márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tavaly párszor hívtam be magamhoz a munkahelyemre kávéra, sütire de akkor is folyton azt mondta, hogy nincs ideje.

márc. 23. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd, nőként mondom, hogy egy elhivást visszautasitanék, akkor nem akarnék tőle többet és ezt igy adnám a tudtára. Ne gondolj bele többet, sajnos te többet érzel iránta, ezt állitsd le magadban. Majd ha egymásnak szánt benneteket a sors, később úgyis megtaláljátok egymást, nem kell görcsölni senkin sem, el kell engedni a másikat akarással nem müködik.
márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Hivd meg el parszor,lathatoan szereted a pofaraesest.
márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Tetszik neki, hogy epekedsz érte, de csak talomban tart. Annak is a vége felé, sajna. Sajnálom nagyon, ne hagyd, hogy húzza az agyad.

Add az elérhetetlent. ;)

márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként javaslom neked, hogy tegyél le róla szerintem!

Én amikor olyan munkatárs hívott akár melóban is kávézni vagy beszélgetni, aki nagyon tetszett, azonnal igent mondtam és ugrottam. Sőt, ha tehettem, magam is kerestem a lehetőséget kommunikációra, finom célzást tettem neki, lecsaptam a magas labdákat, örömmel fogadtam a bókot, sőt, flörtöltem!

Amikor egy lány nyitott feléd, akkor csillogó szemekkel várja, mikor hívod el. Itt nagyon nem így tűnik a szitu, bocsi...

márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 23. 21:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart talonban, csak nem akar tőled semmi többet. Szerintem tök egyértelműen viselkedik. Nincs miben reménykedned.
márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Veszett ügy.
márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azóta azért többször találkozunk a munkahelyünkön csak úgy is, hogy bejön dumálni. De gondolom ez is csak baráti/haveri alapon. :/
márc. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!