Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, mit gondoltok a nálatok alacsonyabb pasikról?

Figyelt kérdés

Selejtes lúzerek? Vicces hobbitok? Undorító véglények?


Hölgyeim, csak őszintén!



márc. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%

Emberileg semmit.


Férfiként nem jönnek be.

márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

1# Szóval szar férfiak, mert nem nőttek elég magasra.


A jópasi legalább 180 centis, igaz?

márc. 23. 20:41
 3/56 anonim ***** válasza:
90%
Nem szar férfiak. Nem tetszenek. Csak azért, mert valaki nem tetszik nekem, nem lesz szar.
márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Engem ilyen nők szivattak egész életemben.


Bármit csinálhattam, lenéztek, leköptek mert alacsony vagyok.

márc. 23. 20:47
 5/56 anonim ***** válasza:
93%
Nem csináltak ilyet.
márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%

Én nem gondolok róluk semmit, nem érdekelnek.

És mielőtt belém (is) állnal, 182cm magas vagyok, nem fogok a hónom alá csapni egy 170 centis pasit. Nálam a jó pasi 185től indul, boccs.

Most én is rinyálhatnék amiatt, hogy hány magas férfi jár 160cm-es törpillákkal 🤷‍♀️

Ja, de az se érdekel. Mindenki választhat olyan párt amilyen neki megfelel.

márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te egy nagyon frusztrált pasi lehetsz, ismerek alacsony férfit, nincs rossz érzete emiatt, egy normális pasi, nincsenek gondjai a nők terén.
márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

6#


Nem vagy őszinte.


Ha az lennél, kimondanád, hogy az alacsony pasik undorító selejtes lúzerek és bszodjanak meg magukban! Hányinger kerülget, ha a közeledbe jön a magunkfajta ocsmány törpe.

márc. 23. 20:54
 9/56 anonim ***** válasza:
92%

Abba nem gondoltál bele, hogy TŐLED undorodnak, és nem a mélynövésed miatt?


Mert te nagyon azt akarod, hogy a nők agyában annyi területet lefoglalj, hogy aktívan utáljanak téged, de a valóság az, hogy a többséget nem érdekled. Nem létezel a valóságukban.


Nekem nem tetszenek se a kopaszok, se a kövérek. De egyrészt nem gondolok rájuk, utálattal sem, másrészt kívánom, hogy csak jó érje őket.

márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy milyen magas vagy, hogy ennyire ráment az idegrendszered meg az elméd épsége erre a témára?
márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!