Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, mit gondoltok a nálatok alacsonyabb pasikról?

Figyelt kérdés

Selejtes lúzerek? Vicces hobbitok? Undorító véglények?


Hölgyeim, csak őszintén!



márc. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
88%
A fő bűnöd az, hogy nem vagy normális, sajnálom, hogy ezt kell mondanom.
márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
4%
174 cm férfi vagyok, és nem meleg! Megértelek, a nők úgy látom csak idebüfögik hogy nem vagy vonzó de attól még lehetsz jó ember, hát ezzel sok mindent nem lehet kezdeni. Aki vonzó meg nem feltétlen jó ember, és te vonzó akarsz lenni nem jó.
márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Engem régen kenyérre lehetett volna kenni, bármit megadtam volna az imádott nőknek...


Átverés , kiröhögés, megalázás volt a válasz a sok kedvességre és szeretetre, amit kaptak tőlem.


A nők tettek olyanná, amilyen most vagyok!

Szar ember lettem, a szar nők miatt!!!

márc. 23. 22:04
 34/56 anonim ***** válasza:
87%
A fű bűnöd az, hogy visszataszító agresszív gyűlölködő csökkent magasságú unintelligens kis lény vagy, bár esetleg benne van, hogy trollkodsz, de annak meg nincs értelme, mert nem vicces, inkább csak szomorú.
márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

A fő bűnöm, hogy bennetek a magas pasitól indul be a kémia, vagy mi a szar.


Mintha tehetnék róla!!!

márc. 23. 22:12
 36/56 anonim ***** válasza:
89%

". Szerintem ortopéd kinézetük van az ilyen magas pasiknak dehát nincs izlésük a nőknek."

Ortopéd kinézete? 180 cm feletti férfiaknak? :D

Amikor a beszólásokat kapjátok, talán lehet, hogy ilyesmi oka van.

Szánalmas, önnyugtató, rosszindulatú, gonosz kis törpék vagytok. Nektek van ortopéd kinézetetek, ha már valakinek. Nyomorult, férfiatlan testarányok.

165 cm-es férfi az már extrém vicc kategória. Tessék, én is tudok ilyet.

márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

36#


A kisebbet, gyengébbet könnyű bántani, gratulálok!


A legalja fajtába tartozol.

márc. 23. 22:21
 38/56 anonim ***** válasza:
10%

nagyon gyenge bántás volt ez, ne foglalkozz vele, akkor is nagyon oltás kinézetük van a magas pasiknak

sokkal ütőképesebb emberek vannak 180 alatt

márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
86%

#38-nak és kérdezőnek


Szerintem menjetek vissza a megyébe és dugjatok akkor egymással ti kis hobbitok. Nem érdemel meg titeket egy nő sem!

márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
5%
cimborám ezt benézted 174 centi vagyok
márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!