Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, mit gondoltok a nálatok alacsonyabb pasikról?

Figyelt kérdés

Selejtes lúzerek? Vicces hobbitok? Undorító véglények?


Hölgyeim, csak őszintén!



márc. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

A barátom 165 cm. Mit gondolok róla? Hogy jó ember, az ágyban is 10 pontos, a magassága meg... ez van, erősebb nálam? Igen, akkor mi a baj. Semmi.


Persze, randiztam 190+ magas férfivel is, mégis a barátommal élek már 8 éve.

márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan vagy,mint az exem. Ő is 164 körül volt, de olyan komplexusos brom, hogy nekem fájt, ráadásul mindenkire kivetítette az alacsony önértékeléséből eredő baját.


Pontosan ugyanilyen nőgyűlölő megnyilvánulásai voltak egy idő után - és igen, undorító mentalitás, ez tény.

márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

52#


Tehát az alacsony pasiknak a jellemük is rossz szerinted. :(

márc. 24. 15:25
 54/56 A kérdező kommentje:

51#


"a magassága meg... ez van"


Tehát várod, hogy mikor toppan be a magas pasi, aztán dobbantasz?

márc. 24. 15:26
 55/56 A kérdező kommentje:

50#


A nők tettek ilyené, én kedves-normális pasiként indultam neki a társkeresésnek még régen.


Szóval biztos nem a jellemem miatt utasítottak el, legalábbis az elején.

márc. 24. 15:30
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Az 50-es válaszoló vagyok.

Jajj ez a nők tettek ilyenné a gyengék szövege. Sajnálom ami veled történt, de ne legyél már ilyen gyenge!! Szedd már össze magad!

Elmondom neked én is mondhatnám ezt, hogy engem is tönkretettek…csak hát engem a férfiak.

Molesztáltak kisebb koromban. Utána piszkáltak meg nem vagyok a tüncimünci kis királylány, nem vagyok melles. Nem vagyok topmodell alkat, nem vagyok világszépe. Egy tök átlag lány voltam….folyamatos zaklattak, volt hogy megvertek fiúk! A halálomat kívánták, mert szerintük ronda voltam. Piszkáltak a FIÚK, mert nem voltam a műszempillás, műkörmös, agyonmajmolt picsa.

Csak azért jött velem össze egy fiú, mert szórakozott a haverjaival. A képeket amiket csinált rólam végig osztotta a suliban….

Volt akinek ténylegesen tetszettem, de a kedves fiú barátai szerint nem voltam a fullos csajszi ezért hagyjon engem…hagyott is.

Akivel sikerült a kapcsolat az megcsalt, vagy csak addig kellettem amíg jobbat nem talált..,és ezt a képembe is mondták…de hát ezzel mi a baj??!

Ha meg ismerkedtem, megmondták, hogy hát ők magasabb lányt akarnak🙂 170cm vagyok…de ok.

Legyek szőke, jajj nekem nem kék a szemem. Öltözködjek kurvásabban. Ne legyek ennyire kedves, mert hányinger….volt olyan aki meglopott….nos még tudnék mesélni dolgokról. Hozzátenném nem gazdag, fullos kocsis, kigyúrt, CK modell kinézetű faszikkal volt dolgom. Hát ez van….

De ezek ellenére sem törtem meg annyira lelkileg, hogy agresszívan viselkedjek, meg mindenért a férfiakat okoljam…..mert tudom, hogy van normális férfi! És van normális nő is!

márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!