Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok a nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, mit gondoltok a nálatok alacsonyabb pasikról?

Figyelt kérdés

Selejtes lúzerek? Vicces hobbitok? Undorító véglények?


Hölgyeim, csak őszintén!



márc. 23. 20:34
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

17#


A helyemben te is őrjöngenél, az tuti!


Rád hány pasi várakozik egyszerre? Egy tucat? Két tucat?


Én egy évig voltam fent egy testhezálló, tematikus társkeresőn. Tudod hány nő érdeklődött vagy válaszolt a leveleimre? 0!!! Nem kamultam, leírtam őszintén hogy milyen magas vagyok, mi a hobbim, stb.


Szóval lehet engem gyalázni, de ha van némi értelmed, akkor gondolj már bele: te mi a fszt csinálnál a helyembe???

márc. 23. 21:22
 22/56 anonim ***** válasza:
0%
Leirta neked az összes nő itt hogy nem tud vonzódni az alacsony pasikhoz. Pénzel tudod kompenzálni
márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
82%
Mi van, elgurult a gyógyszer valakinél?
márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem kellene 165 cm magas pasi, mert alacsonyabb nálam, viszont rendre látok olyan párokat, ahol a srác alacsonyabb nálam. Szóval keress alacsony nőket.
márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
81%

Ismerek nálad alacsonyabb srácot. Kb 4 éve van a csinos barátnőjével, aki kb vele egymagas. 23 évesek. A srác mondta, hogy 1-2 éven belül eljegyzi a csajszit.


Én magas lány vagyok (175), de tetszett már alacsonyabb srác (160-170) is. A magasság hátrány nálam is, de nem kizáró ok csak egy tulajdonság a sok közül. A párom amúgy 180-185 cm.


Nehezebb lesz a dolgod, de egyáltalán nem lehetetlen. Szerintem rengeteg alacsony jó pasi van. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak és hogy ennyire rosszul viseled. De mindenki megválaszthatja hogy kivel akar összejönni meg kivel nem. Ez vagy összejön vagy nem. De elég, ha egyszer összejön, lehet akkor életed végéig megoldódik ez a kérdéskör. Ez meg bármikor megtörténhet.

márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
4%

itt mindenki lát olyan párokat ahol alacsony a pasi, meg mindenkinek van egy barátnője aki alacsony pasival van, de itt egy sincs akinek kéne

tudod hol látok ilyet? de te abból nem kérsz barátom, cigányoknál úgy látom nem annyira számit a magasság, vannak ilyen alacsonyabb vagány, boxos roma gyerekek őket szoktam egész jó roma csajokkal látni, de mondjuk nekik van egy tényleg magabiztos penge kiállásuk, de verekednek is nagyobb melákokat simán kiütnek van respectjük

márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem kezdeni 180 alatt. Én is magas vagyok
márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
24%
Kezdenék
márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom kicsit őket. Nem lehet egyszerű 155 centi alatti férfinek lenni, és nem is tehetnek róla.
márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Vannak itt kedves, empatikus válaszok, köszönöm őket, jól esnek! Ment a pont!


A többség itt is lenéz és gyűlöl, ahogy a való életben. :(

A fő bűnöm, hogy nem nőttem elég magasra. :(

márc. 23. 21:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!