Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek….volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek….volt már részetek ilyenben?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok. Nincs valami gazdag múltam a nökkel. 3 kapcsolaton vagyok túl


Megismertem egy 28 éves nöt társkeresön. Legjobban a gondolkozása fogott mivel hasonló az enyémhez…keres magának egy férfit akivel el kezdhet gondolkodni majd a családalapításon késöbb.


2 hónap irogatás után nagy nehezen kicsalogattam találkozni….azóta hetente 1x 2x találkozunk és jól eltudunk szórakozni, mellette egész napos chatelések.

Ugye az ember egy idö után elkezd kedveskedni, bókolni….neki bejövök, állitolag jofej vagyok meg minden csak hogy picit siettetem a dolgokat ö szerinte…állandóan azt nyomja hogy még nem ismerjük egymást, de ismerkedjünk továbbra.


Mondta hogy ö nem akar igen bókolni nehogy nagyon beleéljem magam a helyzetbe, meg ö jelenleg saját magával sem elégedett…jelenleg új melót keres és arra öszpontosít hogy magát rendezze.


Utolsó kapcsolatai után kialakultak nála egyfajta rétegek amin átkell jutni a férfinak és csak akkor tud megnyílni….mindezek mellett látok néha olyan jeleket mintha lenne esélyem, mert állandóan hangoztassa hogy jó neki velem meg jófej vagyok, csak nem akarja belecsapni magát erövel egy kapcsolatba és hagyja inkább a véletlenre a dolgokat, de benne van továbbra is a találkákba meg az ismerkedésbe

Nem értem én ezt nagyon….mégha 22 éves lenne azt mondom oké fiatal ész de 29 lesz már lassan



márc. 23. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rendben magaval, akkor hogy akar ismerkedni? xd
márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudja,hogy mit akar.Csak a szokásos.Ha tetszenél neki,akkor már alattad feküdne.Más pasik is lehetnek a képben veled párhuzamban.
márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Megértem azt a hozzáállását, hogy nem akarja beleélni magát, de azért 2 hónap írogatás után találkoztatok, azóta is heti 1-2 találka.

Mégsem fogtad meg annyira és még messze nem stabil ez a dolog.

A helyedben tisztáznám mik az opciók, mert nincs értelme annak sem, hogy kidobj rá félévet, vagy többet és utána legyen kuka az egész.

márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
hát igen tuti hogy pályáztat több pasit, szerintem nem akar bunkó lenni veled, ez a "jófej" vagy duma nem jó jel, hanyagold egy kicsit 2 hónapot teperhet már ő is egy kicsit, de én tuti nem foglalkoztam volna vele ennyit
márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ismerkedés után illene eldöntenie, hogy mit akar, arról nem is beszélve, hogy ha vki magát akarja rendbe tenni, akkor nem társkeresőzik. Gondolom oda azért még feljár nézelődni. Az oké, hogy óvatos, de ennyire? Én nőként mondom neked, hogy itt vmi nem stimmel. Ahogy írták valószínűleg ha igazán tetszenél neki nem "gondolkodna" ennyit. Kérdezz rá nyíltan, hogy mit akar, mert ha semmit, akkor ne rabolja az időd tovább
márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem értem már ezt az egész mai világot hogy vagy nekem van mindig szerencsém, vagy ennyire nehéz értelmes nöt találni.

Pedig nem nézem magamat valami hülyegyerek tahónak

19 éves korom óta megállás nélkül dolgozom…gondolok a jövöre…spórolok és tudok öszinte és szeretö társ lenni…de mindig ráakadok utóbbi idöbe az ilyenekre

márc. 23. 23:46
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

sokan nem gondolnák, de a nőknél később alakul ki a szerelem, mint a férfiaknál. náluk ugye nagyobb a kockázat, evolúciós okok miatt, hiszen alaposan meg kell ismerniük ahhoz a férfit, hogy el tudják dönteni, hogy érdemes-e vele utódot vállalni, nem hagyná-e cserben, gondoskodna-e róla, vannak-e erőforrásai stb. szintén egy érdekes dolog a témában:


"David Buss tanulmányai kimutatták, hogy a „beleszeretés" szakaszában a férfiak tesztoszteronszintje csökken, viszont az oxitocinszintjük nő, hogy felgyorsuljon a kötődés. Ettől a férfiak szelídebbek, gyöngédebbek, alkalmazkodóbbak lesznek. Ugyanebben az időszakban a nők tesztoszteronszintje megnő a kezdődő új kapcsolat izgalmától, amely fokozza önbizalmukat."

márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
ha meg akarod érteni a nőket, olvasd el ezt a könyvet: ALLAN ÉS BARBARA PEASE: A férfinak szex kell, a nőnek szerelem
márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"Nincs valami gazdag múltam a nökkel. 3 kapcsolaton vagyok túl":


Na itt egy példa egy sikeres Chadre, aki mivel egész életében sikeres volt a nőknél, így soha nem kellett ránéznie semmilyen online PUA vagy manoszféra kontentre. Azért se "gazdag" a múltja, mert korábban mindig simán csak megkapta amit szeretett volna, így nem kellett menősködnie egyéjszakás kalandokkal meg kétszámjegyű laycounttal.


Aztán most 2024 -re eljutottunk oda, hogy MÉG neki se megy..

márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Most írhatnám tanácsként, hogy a Chad nem tud semmit a nőkről, meg nézzen meg legalább pár PUA influenszert arról, hogy valójában hogy működnek a nők.


Ez még lehet, hogy működni is fog neki.. egyelőre.


A helyzet az viszont ahogy a kérdésből is látszik, hogy mindig van nagyobb Chad és mindig van rosszabb dating market. Amíg hagyjuk, hogy így menjenek a dolgok (értsd: Amíg a férfiak hagyják, hogy akár csak a harmadik randiig hitegesse őket a nő, miközben mással meg az első randi után lefeküdnek) nem lesz változás.

márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!