Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor már randiztál vkivel,...

Amikor már randiztál vkivel, de ő még mindig a társkereső oldalon van éjjel nappal akkor megszakítjátok vele a kapcsolatot? Vagy amíg nem alakul ki komolyabb kapcsolat köztetek ez természetes?

Figyelt kérdés

2024. márc. 25. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Honnan tudod, hogy éjjel nappal ott van? Nincs életed?
2024. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha még mindig fent van és tovább ismerkedik akkor annyira nem tudtad őt megfogni. Persze szemrehányást sem tehetsz, hisz nem vagytok még együtt. Talán találkozz vele még egyszer és kérdezd meg mik a tervei veled. Szeretne-e tovább ismerkedni vagy inkább folytatná veled máshol az ismerkedést?!

És még persze így is lehet, hogy sutyiban majd tovább társkeresőzik..

2024. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor randiztatok?

Minden esetre, nem túl jó előjel. Nem fogtad meg túlságosan.

Meg kell ezt beszélni kövi találkozón.

2024. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy ott van? Csak nem te is ott? :D Bagoly mondja verébnek...?


Ha nem így derült ki, akkor első randi után sztem még nem annyira gáz... ha már ilyen 2-3. randi után is ott kajtat még, azért elbeszélgetnék vele, megkérdezném, miért van fent (elfelejtette leszedni a profilt, és mondjuk nem lépett ki az alkalmazásból... vagy mert még próbálkozik), és adnék neki egy ultimátumot, hogy vagy komolyan gondolod ezt, vagy szépen elválnak az útjaink.

2024. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Honnan tudom hogy ott van? Üzentem neki (azért lépegettem be) és nem válaszolt, csak jóval később, de az oldalra többször belépett közben, nyilván mással is beszélgetve.

Ami lehet megszokott manapság ki tudja. Én ha valakivel randizom és nem jön be elmondom, és csak utána keresgélek tovább.

2024. márc. 25. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm... ismét azt írom, nem túl jó előjel. Így pláne, hogy másnak előbb válaszol.
2024. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen válaszolgat, de lelassult a kommunikáció, már csak én kezdeményezek, én kérdezek.

Nyilván ha az ember szóba hozza hogy szimpatikus vagyok-e még, mert látom lassabban reagálsz nem kérdezel, a társkereső oldalon viszont nagyon aktív vagy, az biztosan kapcsolat végét jelentheti majd. Nekem továbbra is szimpatikus. Van más módja? Vagy van hogy vki lassabban nyit a másik felé?

2024. márc. 26. 06:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos saját tapasztalatból mondom, nem érdekled eléggé a másikat.

Volt h randiztam egy sráccal, utána ugyanígy fent lógott a társkeresőn tovább. Ha volt kedve írt, ha nem akkor nem. Párszor még találkoztunk, de végig ebben a formában ment minden. Egy idő után beláttam, h nem nagy értelme van ennek. Így lezártam az ismerkedést. X idő elteltével már nem láttam a társkeresőn online, megismert egy csajt akivel ő is komolyan gondolta.

2024. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, csak érdekes, hogy minek válaszolgat ha nem érdeklem, lehet hogy csak szeret beszélgetni.
2024. márc. 26. 07:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, vagy úgy van vele lazább kapcsolatra jó lennél. Esetleg unaloműzésképp.
2024. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Szerelmes vagyok egy elkerülő kötődésű személybe. Be is vallottam neki, természetesen azonnal hátraarcot csinált, és gyorsan lerázott. Van ebből...

Sejtettem, hogy ez lesz a reakciója, azt hittem, majd feldolgozom, de akartam már, hogy érjen véget a "játszma", mert idegtépő volt. Mégsem tudom kiverni a fejemből. Nem kommunikálunk, bár le se tiltottuk egymást. Annyira szeretném őt megérteni, és kapcsolódni hozzá,...

Többségnek természetes az hogy talál párt és különösebb megerőltetés nélkül?

Tehát természetes az hogy tiniként párkapcsolatban él az ember és kb magától jönnek a partnerek?

'Alakul' párkapcsolatom egy hölggyel. Ő azt természetesnek tekinti/elvárja, hogy minden nap én írjak először. Jól van ez így?

A múltkor egyik nap nem írtam addig amíg ő aludni nem ment... Így aztán elment aludni.... Másnap úgy reagálta le hogy nem jelentkeztem így ő elment aludni. Arra már nem emlékszem hogy miért nem beszéltem meg vele ezt a dolgot... Igazság szerint már nem emlékszem...

Hogyan viselkedjek természetesen, ha a legkisebb hibánál már ignorálva vagyok és flegmáznak velem?

Már nem merek új témákat behozni, viccelődni, mert ki tudja, hogy kinek hogy szúrok oda. Például írtam egyszer, hogy nyitott szemmel ébredtem (magas labda volt és lecsaptam, már nem tudom mi volt pontosan). Erre utána napokig alig írt vissza. Mivel nem ghostingolt, így...

Miért van az hogy valakinek természetes az hogy van barátja/barátnője?

... valaki, mint én, meg megszakadok akkor sem találok. Sőt minél jobban dolgozom magamon annál távolabb kerülök a dologtol. Ha nagyon akarom es probálkozom akkor azt mondják az ismerősök hogy túl görcsösen akarom. Ha nem próbálkozom akkor azt mondják: Dehát...

Léteznek egyszerű, természetes szépségű fizetős nők?

Felnéztem a rossz lányokra és egy se jött be mindenki ilyen mű, leamortizált, valahogy egyik sem jött be




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!