Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor már randiztál vkivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor már randiztál vkivel, de ő még mindig a társkereső oldalon van éjjel nappal akkor megszakítjátok vele a kapcsolatot? Vagy amíg nem alakul ki komolyabb kapcsolat köztetek ez természetes?

Figyelt kérdés

márc. 25. 14:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
45 átlagos FF vagyok, azt gondoltam, ez inkább a pasikra jellemző hogy így szórakoznak a nőkkel.
márc. 26. 09:11
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha nőröl van szó, akkor leginkább unatkozik szerintem.

Ez is saját tapasztalat. :D

márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, azt mondta szimpatikus vagyok, csak rengeteg dolga lett most hirtelen…
márc. 26. 14:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Te tudod, én nem hinném ezt el. Mindenkinek arra van ideje amire szeretné. És épp te írtad másokkal meg levelezget, vagy legalábbis online van. Akkor annyira mégse elfoglalt. Nem igaz?
márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Duma. Mással ráér irkálni a társkeresőn.
márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt megint az a kérdés, hogy fiú-e vagy lány az illető. Lányoknál teljesen természetes, hogy állandóan fent van a társkeresőkön, mert ha jön egy jobb, akkor átugrik arra. Fiúként is meg lehet csinálni, csak akkor nagy lesz az esélye, hogy a csaj otthagy...:DDD
márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!