Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire bunkók a korombe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkók a korombeli csajok?

Figyelt kérdés
26F vagyok, kettő éve vagyok egyedül. Az a tapasztalatom a korombeli hölgyek döntő többségével, hogy rideg, arrogáns, elutasító a viselkedésük nő létükre. Teljesen mindegy, hogy online vagy személyesen próbálok ismerkedni, 10-ből 9x ezt tapasztalom. Mi lehet ennek az oka? Mások is ezt tapasztalják? Régebben ennyire nem volt ez jellemző szerintem...
márc. 28. 15:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Ronda vagy.
márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem tetszel nekik ennyi.
márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
#1 Ezzel semmit nem mondtál, a rondaságról nagyrészt nem tehet az ember, a bunkóság viszont 100 százalékig döntés kérdése. Különösen nagy gazember az, aki a másik kinézetétől függően kedves vagy pökhendi bunkó.
márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Helyesnek mondott, átlagos alkatú pasi vagyok. Van egy jól fizető állásom, életem, hobbim... nem gondolnám magam egy evolúciós zsákutcának. De köszi 😄
márc. 28. 15:49
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt nem tetszel nekik, másrészt az internet miatt nem sürgős számukra a párkeresés. Ezért nem látsz különbséget, hogy most leszólítod-e vagy ráírsz-e, ő csak válogat, mint a boltban.
márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, hogy nőként ezt írom, de teljesen mindegy a jól fizető állásod, életed,hobbid,ha egyszerűen nem tetszel az adott illetőnek.


De előbb vagy utóbb biztos megtalálod azt, aki szimpatikusnak talál és megvan a kémia.

márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

4: Így van döntés kérdése, főleg akkor, ha értetlen, levakarhatatlan módon nyomul valami Quasimodo pofájú a húszszori elutasítási ellenére is.

Az emberek egyszerűen nemn bírják a levakarhatatlan, kéretlen koloncokat.

márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem megfelelő a nyitás ahogy feléjük nyitsz.

Én velem soha nem bunkók (max nagy ritkán tapasztalok tényleg full bunkó viselkedést)

márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
7: Szívesen. Tudjuk, hogy GYK-n az átlagos pasi a 120 kilós, 150 centis kerti gnóm, sörrel a kezében, pörköltszaftos pólóban. Nyilván a neked tetsző nőknél nem vagy elég jó.
márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

9:


Így van, itt minden nő pedig 180 cm magas, vékony sportos alkat D kosaras mellekkel, hosszú szőke hajjal, kék szemekkel. A gépészmérnök diplomába, 3 beszélt nyelvbe és a saját lakás, saját kocsi kombóba bele sem kezdek. Ezt a szintet minden átlag pasi 20 éves korára megüti, nem tom mit sírnak itt az incelek, tesó.

márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!